دستگاه لیزر الکس دایود اصل 2021

یکی از برترین دستگاه های لیزر در بازار زیبایی دستگاه لیزر الکس دایود است این دستگاه یکی از دستگاه های لیزر تخصصی و بسیار پیشرفته است.

که همانطور که از نامش پیداست تلفیقی از سیستم لیزرهای الکساندرایت و دایود می باشد. هر کدام از لیزرهای الکساندرایت و دایود از طول موج خاصی برای لیزر استفاده می کنند.

این در حالی است که دستگاه لیزر دایود الکس از هر دو طول موج مربوط به الکساندرایت (775 نانومتر) و دایود (808 نانومتر) مدد جسته و بدین شکل قادر خواهد بود با به کار گیری سه طول موج مختلف، تکنولوژی ترکیبی هر دو دستگاه لیزر قبلی را در سیستم اصلی خود جای دهد.

در واقع دستگاه لیزر دایود الکس می تواند به تنهایی نقش سه دستگاه لیزر الکساندرایت، دایود و الکس دایود که ترکیب دو نوع قبلی با ویژگی های مخصوص به خود هستند را بازی کند.

اطاعات بیشتر از طریق : سرکار خانـم عابـدینـی 8253 343 0912

دستگاه لیزر الکس دایود

مزایای استفاده از دستگاه دایود

الکس Alex Diode Laser 

دستگاه الکس دایود مزیت های هر دو نوع لیزر الکساندرایت و دایود را شامل می شود زیرا: اپراتور می تواند با سوییچ کردن روی هر کدام از طول موج های الکساندرایت و یا دایود، دستگاه الکس دایود را به آن دستگاه لیزر تبدیل کرده و با استفاده از طول موج ترکیبی به ویژگی الکس دایود برگرداند. از طرفی دیگر چون دستگاه لیزر الکساندرایت بر روی انواع تیپ های پوستی موثر است و دستگاه دایود نیز معمولاً به عمق بیشتری از پوست نفوذ می کند؛ دستگاه الکس دایود هر دو خاصیت قبلی را داشته و بدین ترتیب برای انواع مختلف پوست مناسب خواهد بود که این خود مزیت بسیار چشمگیری است. این مزایای دستگاه لیزر الکس دایود نسبت به سایر دستگاه های لیزر را می توان در قالب ویژگی های ذیل بیان کرد.

https://www.chinaipllasermanufacturer.com/upfile/product/Newest-1064-755-808nm-diode-laser-hair-removal-machine_3.jpg

ویژگی ها ی مهم لیزر الکس دایود Alex Diode Laser

 • شرح بیشتر خصوصیات این دستگاه :
 • استفاده از سه نوع طول موج متفاوت که سبب اثربخشی بر تمامی انواع پوست و مو شده است.
 • داشتن سرعت شات بالا که عملکرد موثرتر و سریع تر دستگاه لیزر دایود الکس را باعث می شود.
 • دارا بودن سیستم خنک کننده بسیار قوی که عوارض عمل لیزر کردن را تقریباً از بین می برد.
 • حفظ امنیت اپراتور و بیمار به دلیل طراحی خاص هندپیس دستگاه لیزر الکس دایود.
 • جذب بهتر انرژی به کمک امکان تنظیم طول پالس ها.
 • داشتن سیستم اپتیکی واگرا کننده که پس از برداشتن از روی پوست فعال می شود.
 • امکان برخورداری از دو برد مجزا مربوط به الکساندرایت و دایود و توانایی استفاده از دو هندپیس.
 • اطلاعات بیشتر آقـای مهنـدس سـایـلـه9361 778 0912
دایود الکس

انواع دستگاه لیزر دایود الکس

آنچه انواع مختلف دستگاه های لیزر دایود الکس را از هم تمایز می کند، کاربرد آنهاست. هر کدام از لیزرهای الکس دایود با توجه به طول موجی که به کار می برند، کاربرد متفاوتی دارند که برای مشکلات پوستی مختلفی قابل استفاده هستند. به طور کلی کارکرد هر کدام از سه طول موجی که در دستگاه لیزر دایود الکس استفاده می شود، متفاوت است. از هرکدام از این طول موج ها و در واقع از هر کدام از سه نوع لیزر الکساندرایت، دایود و تکنولوژی ترکیبی الکس دایود برای حل نوعی از مشکلات پوستی استفاده می شود.

 • جوان سازی پوست
 • از بین بردن موهای زائد
 • درمان ضایعات عروقی پوست
 • درمان اختلالات رنگدانه های پوست

مواردی که در بالا ذکر شد، از جمله مواردی است که برای درمان آنها از عمل لیزر کردن به ویژه توسط لیزر دایود الکس استفاده می شود. در میان این موارد از همه بیشتر از بین بردن موهای زائد توسط دستگاه الکس دایود است که توجه تعداد کثیری از مردم را به خود جلب کرده است.

بیشترین استفاده از انواع دستگاه لیزر الکس دایود

با اینکه کاربرد دستگاه لیزر دایود الکس و همچنین دستگاه پلاتینیوم پلاس در جوان سازی پوست و درمان ضایعات پوستی دارای اهمیت فراوانی است اما بیشترین استفاده از انواع دستگاه دایود الکس و همینطور بیشترین و بهترین تاثیر نیز به رفع موهای زائد توسط دستگاه دایود الکس مربوط می شود، زیرا: لیزر دایود الکس با پوشش دادن سه طول موج مختلف، توانسته روی همه انواع پوست اثر بگذارد که یعنی 6 نوع تیپ مختلف پوست را تحت تاثیر قرار داده است. از طرفی دیگر به دلیل جذب بالا توسط فولیکول مو، اثرگذاری آن بر انواع گوناگون موهای کرکی تا ضخیم حائز اهمیت است. بنابراین از بین تمام انواع لیزر الکس دایود، محبوب ترینشان را مورد بررسی قرار می دهیم.

رفع موهای زائد به وسیله دستگاه لیزر دایود الکس

تمامی انواع دستگاه های الکس دایود و دستگاه لیزر تیتانیوم  را می توان جهت رفع موهای زائد به کار برد. طول موج های سه گانه دستگاه دایود الکس مهمترین عامل در اثربخشی فوق العاده آن روی از بین بردن موهای زائد می باشند. برای درک بهتر چگونگی این تاثیرات بهتر است سه طول موج مختلف را به تفکیک بررسی کنیم.

 1. طول موج الکس

طول lوج الکس با 755 نانومتر کوتاهترین طول موجی است که در دستگاه الکس دایود کاربرد دارد. این طول موج بیشترین انرژی در بین طول موج های موثر در لیزر دایود الکس را داراست اما به دلیل نفوذ کمتری که دارد کمتر توسط فولیکول مو جذب می شوند، از این رو بیشتر برای موهای نازک مثل موهای صورت و موهای ضعیف تر از قبیل موهای رنگ شده ابرو مناسب است.

 1. طول موج دایود

طول موج دایود به اندازه 808 نانومتر در دستگاه دایود الکس دارای حد متوسطی از قدرت و انرژی است. این طول موج قدرت نفوذ بسیاری دارد. در مقایسه با طول موج الکس، از لحاظ انرژی توانایی کمتری داشته اما عمیقاً در پوست نفوذ می کند. همین عامل سبب شده تا بیشتر توسط فولیکول مو جذب شود. بنابراین برای موهای بدن مانند موهای دست و پا مناسب تر است.

 1. طول موج ترکیبی

طول موج سوم که حاصل ترکیب تکنولوژی الکس و دایود در دستگاه لیزر الکس دایود  همانند دستگاه لیزر پلاتینیوم می باشد، نفوذ بیشتری نسبت به طول موج های قبلی دارد. هر چه قدرت نفوذ طول موج بیشتر باشد، بیشتر توسط فولیکول مو جذب می شود که عامل تاثیر بیشتر، در از بین بردن موهای زائد خواهد بود. یکی دیگر از ویژگی های این طول موج، جذب پایین توسط ملانین پوست است. این امر سبب شده تا این طول موج برای پوست های تیره و یا پوست های برنزه شده مناسب بوده و کارایی بیشتری داشته باشد.

به همین سبب، لیزر الکس دایود با به کارگیری هر سه طول موج فوق، توانسته بر روی انواع گروه های پوستی، یعنی هر 6 تیپ آن و انواع موهای نازک، متوسط و ضخیم موثر واقع شود و عملکرد دستگاه الکس دایود از جانب اشخاصی که تحت درمان لیزر قرار گرفته اند، بیشتر پذیرفته شده و قابل قبول باشد. دلیل محبوبیت فراوان این نوع درمان هم در مقایسه با سایر درمان های قابل انجام توسط لیزر الکس دایود، اولاً فراگیر بودن استفاده از لیزر در رفع موهای زائد نسبت به سایر درمان ها و ثانیاً تاثیر فراوان این نوع درمان بر همه انواع و اقسام مو و پوست می باشد که رضایت مشتریان استفاده از عمل لیزر در درمان مشکلات پوستی را دوچندان کرده است.

خرید دستگاه لیزر دایود الکس زیبایی 2021

نکات قابل توجه در خرید دستگاه الکس دایود، بیشتر مربوط می شود به قیمت دستگاه لیزر الکس دایود، مراکز فروش دستگاه الکس دایود، خدمات پس از فروش لیزر الکس دایود و کارایی عملکرد این دستگاه.

بنابراین صحیح ترین روش خرید دستگاه الکس دایود آن است که از طریق مراکز تخصصی فروش تجهیزات پزشکی و زیبایی اقدام شود زیرا این مراکز به دلیل داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت و معمولاً مجوز نمایندگی فروش دستگاه الکس دایود از جانب برندهای تولید کننده و یا مجوزهای واردات دستگاه لیزر، گزینه های مناسب تری برای فروش لیزر دایود الکس هستند و در مورد قیمت دستگاه الکس دایود نیز قابل پیگیری می باشند.

بعضی اوقات مراکز تخصصی زیبایی پوست، پس از خرید دستگاه الکس دایود و مدت ها استفاده بهینه از آن، در صورتی که سلامت دستگاه به خطر نیفتاده باشد، اقدام به فروش دستگاه لیزر دایود الکس دسته دوم می کنند.

در این حالت قیمت لیزر الکس دایود بسیار کمتر بوده و در شرایط خاص گزینه خوبی برای خرید دستگاه الکس دایود خواهد بود.

قیمت و تعرفه های دستگاه الکس دایود Diode Alex

یکی دیگر از دلایلی که سبب می شود تا پزشکان، متخصصان پوست و مالکین کلینیک های زیبایی، مراکز رسمی فروش تجهیزات پزشکی را برای خرید دستگاه الکس دایود انتخاب کنند؛

متغیر بودن قیمت الکس دایود است. تغییرات مداوم قیمت ارز و ناپایداری وضعیت واردات کالا به دلیل وجود تحریم ها نیز مزید بر علت شده تا قیمت لیزر الکس دایود مدام در حال تغییر باشد. در چنین وضعیتی بهتر است حتماً خرید دستگاه الکس دایود از طریق مراکز معتبر فروش دستگاه الکس دایود انجام شود تا در صورت تغییر قیمت دستگاه الکس دایود ضرر چندانی متوجه خریدار نشده و بتواند دستگاه را به قیمت قانونی و مصوب خریداری کند.

نکته دوم در مورد قیمت دستگاه الکس دایود، گران بودن آن نسبت به بعضی مدل های مشابه است که البته پرداخت قیمت لیزر  دایود الکس هر چقدر هم که گران به نظر برسد؛ با توجه به درآمدزایی فوق العاده ای که برای مرکز تخصصی زیبایی به دنبال خواهد داشت، قابل توجیه و مقرون به صرفه است.

فروش و نمایندگی دستگاه لیزر دایود الکس

مراکز فروش لیزر الکس دایود معمولاً نمایندگی های مجاز برندهای تولید کننده و یا وارد کنندگان دستگاه الکس دایود می باشند که پس از خرید دستگاه لیزر دایود الکس توسط متخصصان زیبایی، باید نسبت به نصب، راه اندازی، تعمیر و تعویض قطعات و سایر خدمات پس از فروش متعهد شوند.

گاهی به دلیل بالا بودن قیمت لیزر الکس دایود، برخی از این مراکز حتی اقدام به فروش دستگاه الکس دایود به صورت اقساطی و با شرایط خاص نیز می کنند که نکته مثبتی در خرید دستگاه لیزر دایود الکس محسوب می شود. به هر حال چه در خرید دستگاه الکس دایود و چه فروش لیزر الکس دایود، معتبر بودن مراکز فروش تجهیزات پزشکی و زیبایی و از همه مهمتر خدمات پس از فروش و اصل بودن قطعات تعویضی پس از تعمیر و سایر خدمات آنها بسیار اهمیت دارد.

عوارض دستگاه الکس دایود

از آنجایی که عملکرد کلی دستگاه های مختلف لیزر شبیه به هم بوده و فقط در بعضی ویژگی ها با هم متفاوتند؛ بنابراین در عوارض ناشی از عمل لیزر کردن نیز شباهت هایی به یکدیگر دارند. در واقع دستگاه دایود الکس به مانند سایر دستگاه های لیزر به خودی خود آسیب های خاصی به کسانی که عمل لیزر انجام می دهند، نمی رساند؛

بلکه عوارض احتمالی معمولاً به دلیل استفاده ناصحیح ازدستگاه دایود الکس دایود یا هر دستگاه لیزر دیگری به وجود می آیند. معمولاً عوارضی که پس از عمل لیزر شخص بیمار و یا حتی اپراتور دستگاه لیزر را تهدید می کند، به دلیل رعایت نکردن موارد بهداشتی توسط هر یک از این دو نفر، رعایت نکردن موارد ایمنی و یا استفاده غیر تخصصی توسط اپراتور دستگاه لیزر و همینطور انجام غیر صحیح مراقبت های بهداشتی قبل یا بعد از عمل لیزر هستند.

طراحی پیشرفته ای این دستگاه :

به طور کلی دستگاه لیزر الکس دایود Alex Diode Laser Machine به دلیل طراحی پیشرفته ای که دارد، از نظر ایمنی بسیار کارآمد بوده و امنیت اپراتور و بیمار را حین عمل لیزر به درستی تامین می کند. همچنین داشتن سیستم خنک کننده قوی عوارضی مانند درد، التهاب و سوختگی را به دنبال نخواهد داشت. از این رو شخصی که با دستگاه الکس دایود عمل لیزر انجام می دهد، دوره نقاهت چندانی نداشته و به راحتی می تواند پس از انجام لیزر، به زندگی عادی روزمره خود بازگردد که می توان نتیجه گرفت: لیزر الکس دایود یکی از امن ترین و بی عوارض ترین دستگاه های لیزر است.

جمع بندی

پس از تحقیق های انجام شده بر روی دستگاه الکس دایود و البته بررسی تجربیات حاصل از استفاده از دستگاه لیزر دایود الکس توسط متخصصان پوست و زیبایی در مراکز مختلف تخصصی پوست و مو نتایجی حاصل شد که مهمترین آنها در ذیل آمده است:

 • دستگاه لیزر دایود الکس با به کارگیری سه طول موج مختلف که پوشش دهنده طول موج ها و ویژگی های ساختاری لیزرهای الکساندرایت و دایود است؛ توانسته یکی از موثرترین لیزرهای مورد استفاده در دنیا باشد.
 • ویژگی های خاص طراحی و سیستم های پیشرفته به کار برده شده در دستگاه لیزردایود الکس، آن را به یکی از امن ترین دستگاه های لیزر دنیا تبدیل کرده است.
 • امکان نفوذ عمیق در پوست، جذب بالای انرژی توسط فولیکول، لیزر  دایود الکس را قادر ساخته تا بر انواع گوناگون مو و تیپ های مختلف پوست موثر باشد.

مشاهده خصوصیات  دستگاه Diode Alex Laser Machine »

سوالات رایج در خصوص دایود الکس

عملکرد دستگاه لیزر دایود به چه صورت است ؟

دستـگاه لیـزر دایود دقت بسیـار خـوب و عالی برای از بین بردن موهای زائد بدن با رنگ تیره را دارد

ماندگاری استفاده از این دستگاه چگونه است ؟

بیشترین تاثیر برای از بین بردن موهای زائد بدن را دارد و همچنین بیشترین خریدار در بین پزشکان

شرایط فروش الکس دایود به چه چگونه است ؟

در صورت داشتن شرایط خرید میتوان به صورت بلند مدت و چکی این دستگاه را خریداری نمایند.

مشاوره رایگان در خصوص خرید الکس دایود میخواستم ؟

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره میتوانید وارد سایت شوید و تماس حاصل فرمائید.

آیا این محصول بروزرسانی شده است ؟

هم اکنون نسخه بروز این دستگاه به فروش می رسد.

آیا خدمات پس از فروش روی این دستگاه ارائه می شود ؟

بله مجموعه ما هم گارانتی و هم خدمات پس از فروش بر روی این دستگاه ها ارائه می نماید.