دستگاه لیرز تیتانیوم 2021 اصل 

استفاده از دستگاه لیزر برای برداشتن مو روشی است که به شما این امکان را می دهد تا از شر موهای زائد به طور دائمی خلاص شوید. طی چند سال اخیر، بازار دستگاه لیزر موهای زائد، تحت لیزرهای با پرتو نور تک رنگ قرار گرفته بود که فقط امکان برداشتن موها با سایز خاص را فراهم می کرد. مشکل برداشت انتخابی مو در دستگاه های لیزر تیتانیومی از بین رفته است. امروزه با عرضه دستگاه های جدید و مدرن به بازار افراد زیادی به استفاده از این دستگاه ها علاقمند هستند.

فقط استفاده از دستگاه های مدرن لیزر، اثربخشی و ایمنی این روش را تضمین می کند. اکنون با معرفی جدیدترین دستگاه لیزر تیتانیوم امکانات و فناوری جدیدتری برای شما به منظور حذف موهای زائد فراهم خواهد شد. درحال حاضر دستگاه لیزر تیتانیوم موثرترین شیوه در از بین بردن موهای زائد بوده و با ایجاد یک فرصت طلایی برای حذف موهای زائد به عنوان یک موفقیت چشمگیر در لیز موهای زائد به حساب می آید. با وجود این دستگاه نقایص موجود در دستگاه های لیزر سابق برطرف شده است. در طی سالهای اخیر، بخش قابل توجهی از تولیدکنندگان دستگاه های لیزر موهای زائد، فناوری تولید دستگاه لیزر تیتانیوم را به کار گرفته اند.

مشخصات دستگاه لیزر تیتانیوم Titanium نسخه 2021

مشخصاات لیزر تیتانیوم

معرفی دستگاه تیتانیوم اصل

امروزه دستگاه تیتانیوم (TITANIUM LASER MACHINE) با سه طول موج متفاوت تولید می شود. دستگاه تیتانیوم همانند دستگاه لیزر الکس دایود دارای ویژگی های منحصربه فرد و کارآمدی می باشد. روزنه سرپوش دستگاه تیتانیوم با قطر 4 سانتیمتر امکان پاکسازی سریع و یک تجربه بهتر را برای مشتریان فراهم می کند.

داشتن دو سرپوش باعث می شود سطح بیشتری در برابر اشعه لیزر قرار بگیرد و درنتیجه 40 تا 50 درصد زمان برداشتن مو را کاهش می دهد. با پوشش سطح دوبرابر و کار کردن همزمان دو سرپوش، شما می توانید محل های وسیع مانند بازو، پا و کمر را کمتر از 30 دقیقه پاک سازی کنید. بهترین ویژگی دستگاه لیزر تیتانیوم این است که برای انواع پوست ها (چرب، خشک، حساس) و انواع رنگ پوست (روشن، متوسط، تیره) مناسب است.

حتی اگر پوست شما در تعطیلات سوخته و برنزه شده باشد، می توانید یک بار لیزر تیتانیوم  و پلاتینیوم پلاس را امتحان کنید. یکی دیگر از ویژگی های لیزر تیتانیوم خنک کننده مدوام پوست می باشد. این ویژگی یک فناوری پیشرفته است که با خنک نگه داشتن پوست در طول زمان کار با دستگاه لیزر تیتانیوم و حفظ دمای پوست در بازه حرارتی کنترل شده، باعث تسهیل عملکرد دستگاه لیزر تیتانیوم می شود.

مشخصات تیتانیوم لیزر

درنتیجه می توان به مشتریان این اطمینان را داد که با استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم یک جلسه لیزر بدون درد، خنک و سریع را تجربه خواهند کرد.

استفاده از دستگاه لیزر به عنوان یک فناوری دقیق و سریع

  • روش برداشتن مو از طریق لیزر یک روش جدید نیست، بلکه در اوایل دهه 2000 این روش توسط مراکز زیبایی پوست در سراسر جهان رواج یافت. در واقع زمانی که یک فناوری جدید هم برای مشتری و هم برای تولید کننده سود آور می باشد، می توان از آن به عنوان یک لحظه جادویی در استفاده از لیزر برای حذف موهای زائد یاد کرد.
  • از دیدگاه مشتری استفاده از لیزر برای برداشتن موهای زائد به معنای یک تجربه بدون درد و مهمتر از آن یک تجربه سریع بود. از دیدگاه پزشکانی که با دستگاه لیزر کار می کردند، استفاده از دستگاه لیزر به عنوان یک فناوری دقیق و سریع به جای استفاده از موم یا برداشتن سنتی مو، به معنای مشتریانی شادتر بود و آنها می توانستند به تعداد بیشتری از مشتریان در یک روز کاری وقت بدهند.دستگاه های سنتی برای از بین بردن موهای زائد براساس نور و لیزر به این روش کار می کنند: پوست را با یک پرتو نور قوی تکان می دهند تا ملانین حاوی فولیکول مو انرژی تحویل داده شده را جذب کند، به طور قابل ملاحظه ای گرم شود و از بین برود.

روش سنتی برداشتن مو

  • اگرچه این روش نسبت به روش سنتی برداشتن مو مانند استفاده از موم موثرتر است، اما باز هم برای تعدادی از مشتریان دردناک می باشد. اغلب ملانین فراوان در پوست های برنزه یافت می شود. بنابراین افراد با پوست تیره نمی توانستند از روش لیزر استفاده کنند. دستگاه لیزر تیتانیوم نسبت به دستگاه لیزر قدیمی عملکرد متفاوتی دارد. پزشک سرپوش دستگاه لیزر تیتانیوم را روی پوست حرکت می دهد. این روش پوست را تا حدی گرم می کند.
  • که به طور موثر به فولیکول های مو آسیب برساند و از رشد مجدد مو جلوگیری کند. دستگاه لیزر تیتانیوم بدون آسیب زدن به بافت پوست این فرآیند را برای برداشت مو انجام می دهد. دستگاه با سرعت تکرار بالا اشعه های کوتاه لیزر را در اعماق پوست می فرستد و به قدرت متوسط بالا و تجمع حرارتی موثرتر می رسد.C:\Users\Administrator\Desktop\layers-of-human-skin-600x486.jpeg

    همچنین مطالعات بالینی کافی برای اثبات موثرتر بودن لیزر

  • همچنین مطالعات بالینی کافی برای اثبات موثرتر بودن لیزر در منزل نسبت به از بین بردن مو در مطب متخصص پوست در دسترس نیست. دیگر ملاحظات ایمنی شامل رنگ پوست و رنگ مو می باشد. لیزر موهای زائد در افرادی که پوست روشن و مو تیره دارند بهترین نتیجه و اثربخشی را دارد. متخصصان پوست برای برداشتن موی زائد با دستگاه لیزر از سطح انرژی حدود 50 تا 80 ژول استفاده می کنند. این سطح از انرژی بسیار خطرناک است و باید توسط یک متخصص انجام شود.

راهنمای خرید دستگاه لیزر تیتانیوم Titanium

از آنجا که برای خرید دستگاه لیزر تیتانیوم و خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم هزینه زیادی لازم است، ملاحظات دقیق در مورد مشخصات دستگاه تیتانیوم، آموزش کار با آن، برآورد هزینه های جانبی و قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم، در دسترس بودن ضمانت قطعات و قابلیت اطمینان سرویس، از پیش نیازهای مهم در انتخاب دستگاه تیتانیوم هستند.

در این مقاله عوامل مختلفی شرح داده می شود که لازم است در نظر گرفته شوند و همچنین سعی کنید هنگام خرید دستگاه تیتانیوم مشخصات آن را ارزیابی کنید؛

به دلیل اینکه این مشخصات برای پزشکی که با دستگاه تیتانیوم کار می کند مفید و ارزشمند خواهد بود.

نوشتن قرارداد خرید لیزر تیتانیوم بر روی کاغذ و امضای آن توسط خریدار و توزیع کننده ضروری است.

اغلب توزیع کنندگان از مشتریان خود یک رسید یک صفحه ای مختصر دریافت می کنند، اما این کافی نیست زیرا جزییات کامل معامله ذکر نشده است.

راهنمای خرید دستگاه لیزر تیتانیوم

قرارداد خریداری لیزر تیتانیوم باید شامل موارد ذیل باشد:

پیش پرداخت:

به محض اینکه در مورد قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم مذاکره انجام و قرارداد امضا شد، مبلغ پیش پرداخت توسط شرکت مطالبه خواهد شد. به طور کلی مبلغ پیش پرداخت نباید بیشتر از 25 درصد قیمت دستگاه تیتانیوم باشد. یک رسید کاغذی که قیمت لیزر تیتانیوم و شماره چک در آن واضح نوشته شده باشد باید دریافت گردد.

بند پرداخت:

صورت وضعیت پرداخت وجه، به همراه اطلاعات بازپرداخت اقساط، در صورت وجود قسط بندی، باید در قرارداد ذکر شده باشد. بررسی کنید که تمام هزینه ها از جمله مالیات، مشتریان، حمل و نقل، بیمه در هنگام حمل و نقل و هزینه اقساط در قرارداد ذکر شده باشد.

دلار یا ارزش ارز خارجی:

از آنجا که اغلب دستگاه های لیزر تیتانیوم از کشورهای دیگر وارد می شوند، قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم به قیمت دلار/ دیگر ارزها و نوسانات بازار ارز بستگی دارد.

این موضوع باید هنگام خرید دستگاه لیزر تیتانیوم کاملا مورد بحث قرار گیرد. هنگام خرید دستگاه تیتانیوم، قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم را که در لیست فروش لیزر تیتانیوم ذکر شده است، بررسی کنید و در صورت تغییر ارزش ارز، به کم یا زیاد شدن قیمت آن توجه داشته باشید.

ضمانت نامه:

ضمانت باید شامل تمام قسمت های دستگاه لیزر باشد. ضمانت نامه چاپ شده را بررسی کنید و ببینید آیا موارد استثنا هم وجود دارد. بررسی کنید آیا در ضمانت نامه شرایط خاصی برای اتاق لیزر و دستگاه های وابسته مانند تخلیه خلا یا تهویه هوا ذکر شده است.

تکرار سرویس دستگاه لیزر را بررسی کنید، در صورتی که دستگاه تیتانیوم به سرویس احتیاج داشته باشد، لازم است آب مقطر دستگاه تعویض شود. بعضی اوقات شرکت تولید کننده دستگاه لیزر ممکن است ضمانت نامه طولانی مدت یا خدمات اضافی ارائه دهد که باید کتبا در قرارداد ذکر شود.

بند تعمیر:

بررسی کنید چند ساعت یا چند روز کار مداوم باعث خرابی دستگاه لیزر تیتانیوم خواهد شد؟ برآورد کنید زمان تقریبی برای تعمیر یا تعویض قطعات دستگاه لیزر چقدر خواهد بود؟ وقتی که دستگاه لیزر در حال تعمیر است می توانید دستگاه لیزر را در حالت آماده به کار قرار دهید، بنابراین بر روی کار دستگاه لیزر تیتانیوم تاثیر نخواهد داشت.

همچنین در هنگام خرید دستگاه تیتانیوم توجه به اطلاعات بنیادی در مورد دستگاه، مانند آموزش روش کار کردن با دستگاه و داشتن اطلاعات در مورد مشخصات فیزیکی لیزر تیتانیوم ضرورت دارد.

خریداران می توانند از طریق عضویت در مراکز زیبایی و مراقبت پوست و شرکت در همایش ها و کنفرانس ها یا مطالعه منابع آموزشی و بازاریابی تهیه شده توسط شرکت تولید کننده، اطلاعات لازم را در مورد چگونگی کار با دستگاه لیزر تیتانیوم کسب کنند.

به علاوه قبل از خرید لیزر تیتانیوم، خریداران اولین کاری که باید انجام دهند، شناسایی شرکت تولید کننده مورد نظر است. اینکه آیا آنها شرکت خود را به عنوان شرکت طرف قرارداد با سایر نهادهای محلی ثبت کرده اند یا خیر؟ آیا این شرکت قوانین وجوه احتیاطی را دارد یا خیر؟

آیا این شرکت وب سایتی برای ارائه جزییات کامل در مورد دستگاه لیزر تیتانیوم دارند؟ چه مدت در خرید و فروش دستگاه تیتانیوم سابقه دارند؟ آیا این شرکت تنوع گسترده ای از دستگاه لیزر به بازار ارائه می دهد؟ پاسخ به این سوالات به خریداران کمک می کند که تشخیص دهند آیا این شرکت اصلی است یا خیر.

تعرفه و قیمت فروش دستگاه تیتانیوم

در هنگام مذاکره در مورد قیمت دستگاه تیتانیوم، هدف نهایی خریدار دستگاه، کسب حداکثر میزان تخفیف ممکن در مقایسه با قیمت ذکر شده در لیست فروش دستگاه تیتانیوم است. مقدار تخفیف برای خرید دستگاه لیزر وابسته به مهارت ارتباطی خریدار، آگاهی از قیمت جهانی و محلی دستگاه لیزر تیتانیوم، تخفیف ارائه شده توسط فروشندگان و توزیع کنندگان و قیمت تقریبی پرداخت شده توسط دیگر خریداران برای لیزر تیتانیوم است.

بازاریابی و فروش دستگاه تیتانیوم

ما در جهانی زندگی می کنیم که هر روزه انواع و محصولات جدیدی از دستگاه های لیزر تولید و روانه بازار می شوند. بنابراین بازاریابی و تبلیغ خدمات و دستگاه لیزر بسیار حائز اهمیت است.

علیرغم اینکه لیزر تیتانیوم یکی از بهترین انواع دستگاه لیزر در جهان می باشد، اما تا زمانی که در جهان شناخته شده نباشد، نمی تواند مشتریان زیادی جلب کند و در نتیجه شرکت های تولید کننده دستگاه تیتانیوم بدون بازاریابی و تبلیغ گسترده نمی توانند در فروش دستگاه تیتانیوم به موفقیت برسد.

قیمت لیزر تیتانیوم

 اگرچه گاهی انتخاب یک دستگاه لیزر تیتانیوم کمی سخت به نظر می رسد، اما برخی از دستگاه های لیزر تیتانیوم در عمل زیبایی پوست به خوبی اثبات شده اند و به عنوان یک استاندارد طلایی باقی مانده اند.

به همین ترتیب با داشتن اطلاعات کافی در مورد مشخصات و قیمت دستگاه لیرز تیتانیوم شرکت های مختلف و کشورهای مختلف، انتخاب یک دستگاه مناسب برای مشتریان راحت تر خواهد شد.

شرح جنبه های اساسی  دستگاه به مشتریان و فروشندگان

در امر فروش دستگاه تیتانیوم بازاریابی یک موضوع گسترده است و در حال حاضر ما در اینجا سعی داریم در فروش لیزر تیتانیوم برخی از جنبه های اساسی را برای مشتریان و فروشندگان دستگاه شرح دهیم.

اولین قدم در بازاریابی و فروش لیزر تیتانیوم ایجاد بازار هدف است. این بستگی به موقعیت مکانی و سطح خدمات ارائه شده توسط شرکت تولید کننده دارد.

به منظور ایجاد بازار هدف خود به محل های دیگری بروید و با مردم صحبت کنید، با مراکز ارائه خدمات لیزر و مشتریان بالقوه صحبت کنید. با دوستان صحبت کنید و به خاطر داشته باشید هر دستگاهی مزایای خاص خود را دارد.

نکته حائز اهمیت که توزیع کنندگان دستگاه تیتانیوم در هنگام بازاریابی و فروش دستگاه تیتانیوم باید در نظر داشته باشند این است که در ابتدای فروش دستگاه تیتانیوم از عوامل ضروری که در دوام تجارت نقش دارند، آگاه باشند.

راهکارهای افزایش فروش دستگاه تیتانیوم

توزیع کنندگان می توانند برای افزایش فروش دستگاه لیزر تیتانیوم، مشخصات، جزییات عملکرد دستگاه و عوارض جانبی آن و همچنین لیست قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم را برای دسترسی آسان مشتریان در مجلات کثیر الانتشار چاپ کنند.

از تجارب و نظرات مشتریان دستگاه تیتانیوم استفاده کنند. فروشندگان دستگاه لیزر تیتانیوم می توانند با سوال پرسیدن از کاربران درمورد تجربیاتشان اطلاعات مفیدی کسب کنند.

همچنین گاهی اوقات ارزیابی نظر شرکت های رقیب در مورد  لیزر تیتانیوم می تواند مفید باشد. برای جذب مشتریان بیشتر خصوصیات و عملکرد دستگاه تیتانیوم را به صورت عملی به خریداران نشان دهید.

انتخاب بهترین فناوری و بهترین شرکت

بهترین فناوری و بهترین شرکت تولید کننده را انتخاب کنید. مدارک فروش دستگاه لیزر تیتانیوم و قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم را بررسی کنید و در نهایت مراحل خرید دستگاه لیزر تیتانیوم را انجام دهید. همچنین اطمینان حاصل کنید که قرارداد خرید دستگاه لیزر تیتانیوم دقیق منعقد شده و توسط طرفین امضا شده است زیرا این امر باعث می شود در آینده یک رابطه سالم و بدون دردسر بین فروشنده و پزشک وجود داشته باشد.

جمع بندی

قبل از دسترسی به جزییات و مشخصات دستگاه لیزر تیتانیوم، بهترین نوع این دستگاه که برای کار شما مناسب است را شناسایی کنید. با کارشناسان که در زمینه لیزر تخصص دارند مشورت کنید و شواهد مربوط به اثربخشی مفید و اثرات ناسازگار را بررسی کنید. همیشه از فروشندگان درخواست کنید مشخصات و عملکرد دستگاه لیزر تیتانیوم را به طور عملی به شما نشان دهند.

سوالات رایج در خصوص دستگاه لیزر تیتانیوم

آیا در دستگاه تیتانیوم لیزر سیستم خنک کننده استفاده شده است ؟

در دستگاه تیتانیوم لیزر با اسـتفاده از تکـنولوژیTEC از شـدت گـرما بر روی پوسـت جـلوگیری مـیکند.

کاربری titanium laser در چه زمینه های است ؟

این دستـگاه بهتـرین دسـتگاه مورد استفاده ، جهـت از بیـن بـردن طـولانـی مـدت مـوهای زائد بدن و صورت مورد استـفاده قـرار میـگیرد.

شرایط فروش تیتانیوم لیزر به چه صورت است ؟

در صورت داشتن شرایط خرید توسط فرد، ، شرکت و یا کلینیک زیبایی خریدار حتما به صورت نقدی و چک به صورت بلند مدت میتوانیم همکاری کنیم.

من سوالات و ابهامات زیادی دارم چطور میتوانید به من مشاوره دهید ؟

کارشناسان خبره ما آمادگی دارن تا در صورت لزوم به صورت حضوری و یا تلفنی به صورت کامل به شما مشاوره دهند.

ساعات فعالیت شما به چه صورت میباشد ؟

مجموعه ما در ساعات زیر فعال میباشد »

شـنبه – چـهارشنبه: 9:00 – 18:00

پنجشـنبه – جمعـه: 9:00 – 14:00

آیا نمایندگی فروش در شهر ما جود دارد ؟

مجموعه ما در اکثر شهر های کشورمان نمایندگی فروش دارد ، جهت کسب اطلاعات از نمایندگی های فروش به سایت مراجعه نمائید.