جدول مشخصاتی دستگاه لیزر تیتانیوم 2022+ قیمت
دستگاه لیزر موهای زائد تیتانیوم 2 هند پیس 2022پرفروش‌ترین دستگاه لیزر جهت موهای زائد بدن
تعداد هندپیس2
طول موج دستگاه لیزر تیتانیوم1064-808-755 نانومتری
لیزر بار30 عدد
گواهینامه بین‌المللیGMT
مجوز های داخلیمجوز از دانشگاه علوم پزشکی – مجوز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری- محوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت
خدمات نصب و پس از فروشدارای گارنتی نصب و مدت 10 سال خدمات پس از فروش
سیستم خنک کنندهکاهش سوزش به دلیل دارا بودن چیلر بسیار پیسرفته(ICE Plus)
اپلیکاتوردارای چندین اپلیکاتور قابل تعویض
صفحه نمایشگر و سیستم عاملصفحه نمایش 15 اینجی و سیستم عامل اندروید
پمپ آبایتالیایی
Spot Size18mm×10mm – 20mm×12mm, 40mm×10mm
اسپات سایز4 سانتی متر
رزولوشن LCD4کی
تعداد فیلتر و کانکتور2 عدد
پمپ آبitalia
عملکرد 24 ساعته پشتیبانی میکند
قیمت279 میلیون
شرایط پرداخت اقساطدارد
ثبت سفارشسرکار خانـم عابـدینـی 8253 343 0912
دستگاه لیزر موهای زائد تیتانیوم 1 هند پیس 2022پرفروش‌ترین دستگاه جهت موهای زائد بدن
تعداد هندپیس1
طول موج دستگاه تیتانیوم1064-808-755 نانومتری
تعداد لیزر بار30 عدد
سرتیفیکیتGMT
مدارک و مجوز هامجوز از دانشگاه علوم پزشکی – مجوز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری- محوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت
خدمات پس از فروش چگونه است ؟دارای گارنتی نصب و مدت 10 سال خدمات پس از فروش
آیا چیلر خنک کننده دارد ؟کاهش سوزش به دلیل دارا بودن چیلر بسیار پیسرفته(ICE Plus)
پشتیبانی از اپلیکاتوردارای چندین اپلیکاتور قابل تعویض
نمایشگر و دارا بودن سیستم عاملصفحه نمایش 15 اینجی و سیستم عامل اندروید
پمپ آبایتالیایی
Spot Size18mm×10mm – 20mm×12mm, 40mm×10mm
تعداد فیلتر و کانکتور2 تایی
رزولوشن LCDفورکی
اسپات سایز4 سانتی
پمپ آبکشور ایتالیا
عملکرد 24 ساعته پشتیبانی کامل
قیمت234 میلیون
پرداخت قسطیدارد
ثبت سفارشآقـای مهنـدس سـایـلـه9361 778 0912
دستگاه لیزر موهای زائد تیتانیوم پلاس 2022برترین دستگاه لیزر جهت موهای زائد بدن
تعداد هندپیس2 عدد
طول موج دستگاه لیزر تیتانیوم1064-808-755 نانومتری
لیزر بار20 میلیون شات تاثیر گذار
گواهینامه بین‌المللیGMT
عملکرد 24 ساعتهدارد
مجوز های داخلیمجوز از دانشگاه علوم پزشکی – مجوز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری- محوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت
خدمات نصب و پس از فروشدارای گارنتی نصب و مدت 10 سال خدمات پس از فروش
سیستم خنک کنندهکاهش درد به دلیل دارا بودن چیلر بسیار پیسرفته(ICE Plus)تا منفی 20 درجه سانتیگراد
اپلیکاتوردارای چندین اپلیکاتور قابل تعویض
صفحه نمایشگر و سیستم عاملصفحه نمایش 15 اینجی و سیستم عامل اندروید
پمپ آبایتالیایی
Spot Size18mm×10mm – 20mm×12mm, 40mm×10mm
تعداد فیلتر و کانکتور2 عدد
رزولوشن LCD 4K
اسپات سایز4CM
قیمت281 میلیون
اقساط بلند مدت چکیپشتیبانی میشود
ثبت سفارشسرکار خانـم عابـدینـی 8253 343 0912

با خرید دستگاه لیزر تیتانیوم 2022 اصل و اورجینال چه امکاناتی در ددست پزشکان و کلینیک های زیبایی در اختیار خواهند داشت ؟

دستگاه لیزر تیتانیوم چیست و چه کاربری دارد؟ موی زائد همیشه چهره ی ناخوشایندی برای فرد و اطرافیان داشته است از این رو افراد راههای مختلفی را برای زدودن این موها امتحان می کنند. به طور کلی هر مویی که در نواحی غیر معمول بدن مانند صورت، پیشانی، پشت لب، چانه و گردن، بیکینی و زیر بغل، دست و پاها و … رشد کند در زمره موهای زائد قرار می گیرد و افراد از دیرباز تاکنون روش های سنتی و کلینیکی زیادی را برای از بین بردن آن ها امتحان کرده اند.

تا همین چند سال پیش از هر ده آرایشگاه ۹تای آن ها خدمات اپیلاسیون موی زائد را انجام می دادند. اما سلامت و بهداشت و رسیدن به نتیجه قطعی تر باعث منسوخ شدن این شیوه ها شد و زمینه را برای ورود فناوری لیزر مهیا کرد.

از زمان ورود لیزر به عرصه زیبایی دستگاه های مختلفی برای این کار طراحی شده اند که برخی از آن ها تنها توانایی لیزر یک تیپ پوستی را داشتند و این محدودیت در استفاده باعث می شد که تنها گروه خاصی از افراد به دنبال این تکنیک بروند. برای پایان دادن به این محدودیت و استفاده همگانی افراد از

فناوری رفع دائمی موهای زائد، دستگاه لیزر تیتانیوم طراحی و روانه بازار شد. طراحی این دستگاه به منزله ی پایانی برای تمامی محدودیت ها می باشد.

دلایل محبوبیت دستگاه لیزر تیتانیوم

با خرید دستگاه لیزر تیتانیوم که اتفاقا در زمره دستگاه های پیشرفته لیزر موهای زائد قرار دارد دلیل برتری این دستگاه گنجانده شدن سه طول موج قوی و کاربردی دستگاه لیزر الکس دایود و اندیاگ می باشد که امکان لیزر تمام طیف های پوستی را ممکن می کنند. با توجه به اینکه هر روز تکنولوژی در حوزه زیبایی و سلامت پیشرفت چشمگیری می کند از این رو طراحی دستگاه لیزر تیتانیوم با دو هندپیس مختلف دسترسی به تمام موهای زائد در قسمت های مختلف از بدن را امکان پذیر کرده است.

به کار بردن این سه طول موج هر کدام به منظور از بین بردن موهای یک قسمت از بدن می باشد. به طور مثال طول موج الکس پایین است و بیشتر برای موهای نازک پشت لب و صورت کاربرد دارد اما برای موهای معمولی تر مانند موی دست و پا از طول موج دایود استفاده می شود. برای نواحی تیره با موی ضخیم مانند بیکینی و زیر بغل از طول موج اندیاگ استفاده می شود که هر سه طول موج به طرز قابل توجهی باعث تضعیف و حذف موهای زائد می شوند.

مهمترین ویژگی ها ، مشخصه های شاخص دستگاه لیزر تیتانیوم

اما مهمترین ویژگی که با خرید دستگاه لیزر تیتانیوم که این دستگاه برخوردار بودن از قدرت شات بالا می باشد به طوری که با هر بار شات زدن قسمت زیادی از موهای زائد را هدف قرار می دهد و این مسئله مدت زمان لیزر را به حداقل میرساند و باعث می شود جلسات کمتری درمان ادامه داشته باشد.

فرآیند لیزر توسط دستگاه لیزر تیتانیوم، با گرم شدن پوست همراه است و این حرارت می تواند باعث سوختگی پوست شود. برای رفع این مشکل در لیزر تیتانیوم تدابیر مهم اندیشیده شده است و به کار بردن سیستم خنک کننده پیشرفته در این دستگاه باعث جلوگیری از گرم شدن پوست می شود و تا حد زیادی درد را کاهش می دهد.

فناوری به کار رفته در این دستگاه باعث بالا بردن کیفیت دستگاه شده است به طوری که در حال حاضر هیچ دستگاهی در مقام بالاتری از این دستگاه قرار ندارد و برای افرادی که مشکل رنگ پوست تیره را داشتند و لیزر برای آن ها جوابگو نبود این تکنیک موثرترین روش خواهد بود. پس با هر تیپ پوستی که هستید تنها با چند جلسه لیزر تیتانیوم از شر موهای زائد خود خلاص شوید.

مشخصاات لیزر تیتانیوم

مزایای عمده دستگاه لیزر تیتانیوم 2022

قطعا یکی از دلایل عمده ای که باعث می شود که به سمت خرید و فروش دستگاه لیزر تیتانیوم برویم این هست ک ه افراد به استفاده و خرید  از دستگاه لیزر تیتانیوم روی بیاورند داشتن مزایای بیشمار است.

ویژگی هایی که در این دستگاه گنجانده شده است خاص هستند و همین ویژگی ها به عنوان وجه تمایز آن محسوب می شود شاید شما هم به عنوان یک متقاضی انجام خدمات لیزر و یا یک متقاضی خرید لیزر تمایل داشته باشید که با برترین مزایای این دستگاه آشنا شوید .

سپس برای خرید یا انجام لیزر اقدام کنید. به طور کلی قابلیت ها و ویژگی های یک دستگاه دلیل برتری آن محسوب می شود مثلا لیزر تیتانیوم با دارا بودن سه طول موج ترکیبی، نداشتن مواد مصرفی خاص، مناسب بودن برای تیپ های پوستی ۱ تا ۶، صفحه نمایش بزرگ و … توانسته است نظر بازار را به خود جلب کند. در زیر چند نمونه از مزایای این دستگاه را عنوان خواهیم کرد.

مناسب بودن لیزر برای انواع طیف پوستی

همانطور که در تعریف دستگاه عنوان کردیم وجود سه طول موج الکس، دایود و اندیاگ باعث شده تا بتوان انواع پوست های مختلف را از روشن تا تیره لیزر کرد و محدودیتی برای استفاده خانم ها و آقایان نخواهد داشت. اپراتورهای دستگاه در وهله اول جنس پوست و مو را بررسی می کند و بر اساس آن از یک طول موج اختصاصی استفاده می کنند.

مشخصات تیتانیوم لیزر

تنها چیزی که در افراد مختلف متفاوت است تعداد جلسات است معمولا موهای ضخیم با پوست تیره جلسات بیشتری نیاز دارند تا کاملا رفع شوند. دستگاه لیزر تیتانیوم را بدون محدودیت می توان بر روی قسمت های مختلف بدن به کار برد. بهترین دستگاهی که توانایی رفع موهای زائد زیر بغل، بیکینی، دست و پا، قفسه سینه، صورت و … در زنان و مردان را دارد قطعا لیزر تیتانیوم می باشد.

نداشتن درد هنگام انجام لیزر و بعد از آن

در طول درمان با این دستگاه به صورت مداوم از سیستم خنک کننده برای دفع حرارت استفاده می شود این سیستم باعث می شود تا فرد بعد از انجام لیزر دچار سوختگی و قرمزی نشود و درد حین لیزر را به میزان زیادی کاهش دهد. داشتن سیستم خنک کننده: لیزر titanium از تجهیزات فوق پیشرفته برخوردار است و دلیل معروفیت آن بالا بودن سطح تکنولوژی به کار گرفته شده در آن است.

خنک نگه داشتن سطح پوست با استفاده از سیستم خنک کننده پیشرفته باعث کاهش درد و کاهش عوارض می شود و این تکنولوژی تنها در چند مدل از دستگاه های لیزر دیده می شود که بسیار مورد استقبال قرار گرفته شده است. دلیل مجهز شدن این دستگاه به این تکنولوژی عدم تغییر رنگ پوست بعد از لیزر می باشد. بیشتر دستگاه ها به دلیل حرارت لیزر پوست دچار سوختگی سطحی خواهد شد که تکرار این عارضه بعد از هر جلسه ممکن است باعث لک افتادن پوست و تغییر رنگ آن شود.

عملکرد دستگاه لیزر تیتانیوم را ببنید با خیال آسوده دستگاه لیزر تیتانیوم بخرید

به طور کلی هدف تمامی دستگاه های لیزر  مانند دستگاه لیزر پلاتینیوم حذف موهای زائد از طریق نابود ساختن ملانین مو می باشد. اما در این بین هر دستگاهی عملکردی جداگانه و منحصر به فرد دارد. دستگاه لیزر تیتانیوم نیز از این قاعده مستثنی نیست و عملکرد آن با سایر دستگاه های لیزر متفاوت می باشد.

با توجه به اینکه سه طول موج در این دستگاه گنجانده شده است هنگام انجام فعالیت هر سه طول موج در یک نقطه از سطح پوست جمع می شود و پرتوی حاصل از آن، ریشه مو را هدف قرار می دهد و پس از آن از طریق باعث متلاشی شدن ملانین یا رنگدانه مو می شود. هر فولیکولی که توسط لیزر نابود شود قدرت رشد مجدد نخواهد داشت.

طول موج دستگاه های لیزر

در طول موج الکس هدف از بین بردن موهای روشن یا موهای تیره بر روی پوست روشن می باشد. لیزر الکساندرایت طول موجی برابر با ۷۵۵ نانومتر دارد و عمق نفوذ کم آن برای پوست های تیره کارایی ندارد.

در طول موج دایود پوست های نسبتا تیره هم تحت درمان قرار می گیرند این دستگاه برای پوست های تیره کاربرد دارد و با داشتن طول موج ۸۱۰ می تواند به عمق بیشتری از پوست نفوذ کند.

راهنمای خرید دستگاه لیزر تیتانیوم

طول موج سوم یا همان اندیاگ

در طول موج سوم یا همان اندیاگ شاهد عمق نفوذ بیشتری هستیم اندیاگ با طول موج ۱۰۶۴ نانومتر ایده آل‌ترین روش برای از بین بردن موهای زائد پوست صورت و بدن می باشد.

این دستگاه کاملا رنگدانه فولیکول مو را تحت تاثیر قرار می دهد و برای پوست های خیلی تیره یا نواحی تیره گزینه مناسبی می باشد.

کار با دستگاه Titanium باید توسط اپراتورهای متخصص انجام شود تا طول موج ها و تنظیمات دستگاه دقیقا مطابق با پوست و موی افراد تنظیم شود.

در این دستگاه انتقال گرما به پوست با حرکت دادن سر لیزر انجام می شود انرژی لیزر در روی پوست به ملانین نفوذ می کند و باعث نابود کردن آن می شود. دلیل تکرار چندین جلسه ی لیزر این است که همه ی موها به یکباره و هماهنگ رشد نخواهند کرد برخی از موها در حالت استراحت هستند و برخی دیگر در وضعیت رشد قرار دارد.

لیزر تیتانیوم تنها بر روی موهای در حال رشد تاثیر می گذارد و هیچ گونه تاثیرگذاری بر روی موهای در حال استراحت ندارد.

مقایسه دستگاه لیزر تیتانیوم با سایر دستگاه های موجود در بازار

دستگاه لیزر تیتانیوم از حیث عملکرد و قابلیت ها با دستگاه های دیگری از قبیل الکس دایود یا الکساندرایت متفاوت است. بیشتر دستگاه ها تنها برای یک تا دو تیپ پوستی جوابگو هستند اگر به بررسی دستگاه لیزر الکساندرایت بپردازیم خواهیم دید که این دستگاه فقط بر روی پوست های روشن با موی تیره کاربرد دارد و عملا برای سایر پوست ها بی نتیجه خواهد بود.

اما دستگاه Titanium با برخوردار بودن از سه طول موج لیزر ترکیبی قادر به لیزر موهای زائد بر روی انواع تیپ های پوستی و انواع موها را دارد. افرادی که دچار آفتاب سوختگی شده اند و یا پوستی برنزه دارند می توانند بدون هیچ گونه نگرانی از لیزر تیتانیوم استفاده کنند، این قابلیت خیلی مهم است و انتخاب دستگاه نامناسب چیزی جز صرف هزینه های گزاف نیست پس اگر بدون توجه به رنگ پوست از دستگاه نامناسب استفاده کنید تغییری در کاهش و حذف موها نخواهد داشت.

سرعت اجرای لیزر

قطعا سرعت اجرای لیزر برای همه ی ما مهم است وقتی شما بتوانید در زمان کمی درمان را انتخاب دهید رضایت بیشتری خواهید داشت. در دستگاه لیزر تیتانیوم از هندپیس بزرگ استفاده شده است که باعث می شود محدوده زیادی از پوست را هدف قرار دهد و با هر بار شات زدن مقدار زیادی از موها را از بین ببرد.‌

مسئله دیگر درد حین انجام لیزر است که باعث دغدغه ی افراد برای انتخاب این فناوری شده است. اگر به شما بگوییم که برخلاف سایر دستگاه ها، لیزر تیتانیوم بدون درد است چه نظری دارید؟ قطعا این موضوع حس رضایت و اطمینان بیشتری در شما ایجاد خواهد کرد. کاهش درد در این لیزر به واسطه ی سیستم خنک کننده بسیار قوی می باشد و به صورت مداوم تا پایان لیزر وجود دارد که سبب خنک نگه داشتن پوست در نتیجه کاهش درد می شود.

صرفه اقتصادی جهت خرید و فروش دستگاه لیزر تیتانیوم

مورد بعدی صرفه اقتصادی است. اگر شما برای کلینیک خود بخواهید خدمات خود را برای تمام افراد با تیپ پوست های مختلف ارائه دهید لازم است که از انواع دستگاه ها با طول موج های مختلف استفاده کنید. از این رو با خرید دستگاه تیتانیوم می توانید سه فناوری را در یک دستگاه داشته باشید و به راحتی برای مقابله با موهای زائد در انواع پوست ها قدم بردارید.

قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم

مورد بعدی در خصوص قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم می باشد. قیمت خرید و خدمات دهی با این دستگاه بالاست اما چون تعداد جلسات درمان کوتاه تر می شود پس تهیه آن صرفه اقتصادی خواهد داشت. ممکن است درمان با یک دستگاه معمولی به ۱۲ تا ۱۵ جلسه بینجامد و همچنین نتیجه دلخواه خود را نگیرید‌. اما در این دستگاه تنها با چند جلسه می توان به مسئله لیزر خاتمه داد و پوستی عاری از موی زائد را تجربه کرد.

فروش دستگاه لیزر تیتانیوم

در مجموعه ما امکان فروش دستگاه لیزر تیتانیوم از دم چک مهیا است میتونید با کارشناسان ما در ارتباط باشد و به صورت اقساط بلند مدت و به صورت چکی دستگاه لیزر تیتانیوم 2022 را خریداری کنید.

سوالات رایج در خصوص دستگاه لیزر تیتانیوم

دلایل محبوبیت دستگاه لیزر تیتانیوم در چیست ؟

میتوان به داشتن چیلر خنک کننده و سازگاری با انواع پوست ها و سه طول موج نرا نام برد.

امنیت این دستگاه چگونه است ؟

این دستگاه با تکنولوژی روز دنیا و دارا بودن کلیه تائیدیه های بین المللی ساخته شده است .در ایران تنها شرکتی است که از وزارت بهداشت مجوز دارد.

ایا هنگام کار با این دستگاه بیمار احساس درد می کند ؟

به لطف وجود سیستم چیلر خنک کننده بیمار هنگام استفاده احساس درد و سوزی نمی کند.

28 پاسخ
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت گفته:

   بله میتوانید از قسمت تماس با ما با کارشناسان بخش فروش شرایط خرید اقساط بلند مدت رو جویا شوید . با تشکر

 1. نوشین
  نوشین گفته:

  این دستگاه تیتانیوم شما در ایران طراحی و تولید و مونتاژ میشود و کیفیت قطعات این دستگاه چگونه است؟

  • مدیر فروش
   مدیر فروش گفته:

   تکنلوژی ساخت دستگاه تیتانیوم به ایران منتقل شده و تمامی ادوات به جز چند قطعه در ایران طراحی و تولید میشود با بهترین متریال و کیفیت.

 2. شهره
  شهره گفته:

  قیمت لیزر مو تک هندس پیس و دو هندپیس چقدر است و مدت تحویل چند روز کاریست؟

  • بخش فروش
   بخش فروش گفته:

   در جدول بالا قیمت دستگاه ها درج شده است و زمان تحویل با توجه به شرایط و زمان سفاش شما بستگی دارد.

 3. نوید
  نوید گفته:

  برای خرید یک دستگاه لیزر موی زائد تیتانیوم من رو راهنمایی کنید از مزایا تا ویژگی ها و کیفیت دستگاه که بخرم یا نه تشکر

  • بخش فروش
   بخش فروش گفته:

   می توانید در روزها کاری و ساعت کاری تماس بگیرید با کمال میل شما رو راهنمایی مکینیم تا بهترین تصمیم ممکن را اتخاذ نمائید.

 4. Hojat
  Hojat گفته:

  این دستگاه از سازمان استاندارد ایران هم گواهینامه دارد توسط شرکت شما؟

  • ادمین
   ادمین گفته:

   تمامی گواهینامه ها و حتی جواب تست های ازمایشگاه های داخلی مستند و موجود هستند که از طریق شرکت میتوانید پیگیری نمائید.

 5. علیرضا
  علیرضا گفته:

  قیمت منصفانه و شرایط پرداخت اقساط و کیفیت ساخت بالا و تیم خدمات پس از فروش از ویژگی های مجموعه طاهر تاج مادر می باشد.

 6. شهرام
  شهرام گفته:

  آموزش کار با امکانات و اپشن های جدید دستگاه توسط کادر شما داده میشود و همچنین نحوه نگهداری از دستگاه لیزر تیتانیوم؟

 7. بیگی
  بیگی گفته:

  خرید لیزر تیتانیوم از طاهر تاج برای کلینیک ما یک تجربه خوب و عالی بود به دستگاه مورد نظرمون دست پیدا کردیم.

 8. اصغری
  اصغری گفته:

  دستگاه تیتانیوم اصل چه طیف پوستی رو پوشش میدهد مثلا موهای زائد روی پوست برنزه تاثیری دارد؟

  • ادمین
   ادمین گفته:

   لیزر تیتانیوم نه تنها روی پوست های سفید عالی عمل می‌کند بلکه بر روی پوست های برنزه و تیره هم ماهرانه عمل میکند.

 9. بیگی
  بیگی گفته:

  بی زحمت نرخ دستگاه تیتانیوم تک هندپیس رو میفرمایید و شرایط پرداخت و تخفیف ها

  • modir
   modir گفته:

   در جدول ابتدایی سایت تمامی قیمت ها به روز درج شده است برای اطلاع از شرایط پرداخت با بخش فروش در ارتباط باشید.

 10. مرادی
  مرادی گفته:

  یکی از مزایای خرید دستگاه لیزر تیتانیوم از مجموعه طاهر تاج اقساطی بودن آن می باشد و خدمات نصب رایگان و پشتیبانی خوبشون هست.

 11. اکبرزاده
  اکبرزاده گفته:

  شرایط اخذ نمایندگی فروش دستگاه های لیزرتون در شرستان ها به چه شکلی هست من در شیراز نمایندگی فروش محصولاتتون رو میخوام بزنم

  • ادمین
   ادمین گفته:

   جهت اخذ نمایندگی فعال در تمامی شهر ها و استان های ایران با بخش فروش در ارتباط باشید.

 12. غلام
  غلام گفته:

  برای خرید دستکاه تیتانیوم در شمال شعبه ای دارید مراجعه کنیم از نزدیک دستگاه را ببینیم؟

  • ادمین
   ادمین گفته:

   برای خرید دستگاه های لیزرز میتوانید از بخش فروش ادرس نمایدگی های فعال در کشور را دریافت نمائید.

 13. علیرضا حسینی
  علیرضا حسینی گفته:

  این دستگاه ایا عملکرد 24 ساعته دارد و مشکلی واسش پیش نمیاد ؟

  • modir
   modir گفته:

   بله این دستگاه عملکرد 24 ساعته دارد و بدون هیچ مشکلی میتواند فعالیت نماید.

دیدگاه ها غیر فعال است.

4.9/5 - (26 امتیاز)