دستگاه لیزر تیتانیوم آلما 2022

با خرید دستگاه لیزر تیتانیوم یکی از قویترین،سریعترین و با هوشیارترین سیستم های دنیا را صاحب شده اید و به راحتی متوانید خدمات لیزر موهای زائد را بدون هیچ مشکلی و بی نظیر انجام دهید زیرا در این سیستم صاحب سیستم خنک کننده پیشرفته بودم که مسئله درد و سوزش کامل منتفی شده اند.پس همین امروز نسبت به خرید دستگاه لیزر موهای زائد ما اقدام کنید.

مشخصات فنی وقیمت دستگاه لیزر سوپرانو تیتانیوم

فهرست مطالب

جدول مشخصاتی دستگاه لیزر تیتانیوم 2022+ قیمت
دستگاه لیزر موهای زائد تیتانیوم 2 هند پیس 2022پرفروش‌ترین دستگاه لیزر جهت موهای زائد بدن
تعداد هندپیس2
طول موج دستگاه لیزر تیتانیوم1064-808-755 نانومتری
لیزر بار30 عدد
گواهینامه بین‌المللیGMT
مجوز های داخلیمجوز از دانشگاه علوم پزشکی – مجوز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری- محوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت
خدمات نصب و پس از فروشدارای گارنتی نصب و مدت 10 سال خدمات پس از فروش
سیستم خنک کنندهکاهش سوزش به دلیل دارا بودن چیلر بسیار پیسرفته(ICE Plus)
اپلیکاتوردارای چندین اپلیکاتور قابل تعویض
صفحه نمایشگر و سیستم عاملصفحه نمایش 15 اینجی و سیستم عامل اندروید
پمپ آبایتالیایی
Spot Size 18mm×10mm – 20mm×12mm, 40mm×10mm
اسپات سایز 4 سانتی متر
رزولوشن LCD 4کی
تعداد فیلتر و کانکتور2 عدد
پمپ آبitalia
عملکرد 24 ساعته پشتیبانی میکند
قیمت279 میلیون
شرایط پرداخت اقساطدارد
خرید دستگاه لیز تیتانیوم سرکار خانـم عابـدینـی 8253 343 0912

استفاده از سیستم خنک کننده ICE PLUSTM

استفاده از فناوری سه بعدی بالینی

مانتیور بزرگ و کاربر پسند 15 اینچی

درمان انواع طیف های رنگی پوست

خرید دستگاه لیزر تیتانیوم 2022 اصل و اورجینال چه امکاناتی برای پزشکان و کلینیک های زیبایی فراهم خواهد کرد ؟

شما با این دستگاه توانایی خواهید داشت مانند یک ربات که مرکز کنترل مرکزی دارد و صد ها تحلیل برای هر حرکت انجام میدهد شما انجام دهید یعنی یک سیستم کاملا هوشمند، دقیق در اختیار شما پزشک محترم می باشد و میتوانید به راحتی فولیکول های موی پوست را هدف قرار دهید.

از جمله امکانات دستگاه لیزر تیتانیوم میتوان به موارد زیر اشاره کرد ؟

 1. استفاده از فناوری روز دنیا
 2. چیلر خنک کننده و قوی
 3. سیستم عامل و اندرید و مانیتور 15 اینچی
 4. دو کانکتور
 5. راندمان بالا بدلیل داشتن اندازه لکه بزرگ 4 سانتی متر مربع
 6. سیستم هوشمند داده کلینیک
 7. پوشش تمامی طیف های پوستی
 8. دارای گواهینامه های بین المللی
 9. دارای ایمنی بسیار بالا

خرید دستگاه لیزر تیتانیوم

خرید دستگاه لیزر تیتانیوم جهت لیزر موی زائد

از دیربار مردمان تمدن های مختلف برای داشتن چهرهای آراسته بدنبال راه های آسانی برای تراشیدن موهای زائد بوده اند، مو هایی که در قسمت های غیر معمول بدن رشد میکند موهای زائد به حساب می آیند ، راه های قدیمی از بین بردن موهای زائد مانند تراشیدن با تیغ ، از بین بردن موهای زائد با مواد شیمیایی و ایلاسیون که جدید ترین روش های آرایشگران به حساب می ایند

آیا دستگاه لیزر تیتانیوم یک ربات به تمام معناست ؟

دستگاه تیتانیوم لیزر آلما در اصل یک ربات هوشمند با استفاده از هوش مصنوعی عملیات موزدایی  از روی پوست انسان با استفاده از تابندن اشعه گرم بر روی پوست  انجام میدهید، یعنی عملیات لیزر مو را به بهترین شکل انجام میدهد ، و فرد با چند نوبت لیزر مواهای زائد را برای همیشه از بدن خود پاک میکند.

شروع ورود لیزر به عرصه زیبایی

از زمان متولد شدن دستگاه های لیزر زیبایی دستگاه هایی با کاربرد های مختلف بوجود آمدن که دارای نواقص و مزایی بود یعنی هر دستگاه یک کار خاص میتونست انجام بده ، برای مثال لیزر موج الکس دایود که موج پایینی هست برای نواحی که موهای نازکی دارن مناسب هست مانند موهای روئیده شده در پشت لب ؛  یا روی صورت ، پس میبینم این دستگاه تنها این کاربرد را دارد.

دستگاه فوق مدرن سوپرانو آیس تیتانیوم یک دستگاه با چندین کاربرد

با تولد دستگاه فوق مدرن دستگاه لیزر سوپرانو آیس تیتانیوم ۲۰۲۲ این محدودیت های از بین رفت و طول موج های مختلف را کامل پوشش می دهد و تمامی طیف های مختلف پوستی را هم پوشش می دهد خب این واقعا عالیه.

شما با این دستگاه اگر سفید پوست بودی یا سیاه پوست و یا اگر پوست برنزه هم داشتید به شما جواب رد نمی داد پس چه چیز بهتر از این !

دستگاه لیزر تیتانیوم آلما در اصل یک ربات هوشمند

حالا میخواهیم به چیستی دستگاه لیزر تیتانیوم برسیم و چرا افراد ، کلینکها، بیمارستان ها برای خرید دستگاه لیزر تیتانیوم صف میبندند !

دلایل محبوبیت خرید دستگاه لیزر تیتانیوم 2022

با خرید دستگاه لیزر تیتانیوم که اتفاقا در زمره دستگاه های پیشرفته لیزر موهای زائد قرار دارد .

دلیل برتری این دستگاه گنجانده شدن سه طول موج قوی و کاربردی ماننده دستگاه دستگاه لیزر الکس دایود و اندیاگ می باشد که امکان لیزر تمام طیف های پوستی را ممکن می کنند. با توجه به اینکه هر روز تکنولوژی در حوزه زیبایی و سلامت پیشرفت چشمگیری می کند از این رو طراحی دستگاه لیزر تیتانیوم با دو هندپیس مختلف دسترسی به تمام موهای زائد در قسمت های مختلف از بدن را امکان پذیر کرده است.

بهترین دستگاه لیزر موی تیتانیوم

به کار بردن این سه طول موج هر کدام به منظور از بین بردن موهای یک قسمت از بدن می باشد

مهمترین ویژگی ها ، مشخصه های شاخص دستگاه لیزر تیتانیوم

ویژگی مهم این دستگاه دارا بودن چند طول موج ، ایمنی بالای دستگاه ، هوشمند و دقیق بود می باشد، همچنین داشتن مجوز های بین المللی و همچنین مجوز از وزارت بهداشت ایران و سازمان غذا و دارو این امر تمایل بیمارستان ها ، پزشکان و کلینک های زیبایی را برای خریدو استعلام قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم دو چندان نموده است .

قدرت شات زدن در دستگاه لیزر تیتانیوم آلما چطور هست 

اما مهمترین ویژگی که با خرید دستگاه لیزر تیتانیوم که این دستگاه برخوردار بودن از قدرت شات بالا می باشد به طوری که با هر بار شات زدن قسمت زیادی از موهای زائد را هدف قرار می دهد و این مسئله مدت زمان لیزر را به حداقل میرساند و باعث می شود جلسات کمتری درمان ادامه داشته باشد.و این شات زدن بالا راندمان کلینیک های زیبایی را بسیار بالا خواهد برد ، یعنی تعداد بیمار بیشتر را میتوان لیزر مو زائد کرد.

فرایند عملیات لیزر چگونه انجام میشود؟

فرآیند لیزر توسط دستگاه لیزر سوپرانو آیس تیتانیوم، با گرم شدن پوست همراه است یعنی دقیقا اشعه تابنده شده از پوست عبور کرده و بدون اسیب رساندن به سلول های سالم پوست به فولیکول های مو برخورد کرده و باعث تخریب آنها میشود.

و البته این حرارت می تواند باعث سوختگی پوست شود. برای رفع این مشکل در لیزر تیتانیوم تدابیر مهم اندیشیده شده است و به کار بردن سیستم خنک کننده پیشرفته در این دستگاه باعث جلوگیری از گرم شدن پوست می شود و تا حد زیادی درد را کاهش می دهد.شرایط متوعی برای خرید دستگاه لیزر تیتانیوم قرار دادیم که با تماس با بخش فروش از این شرایط مطلع خواهید شد.

فناوری استفاده شده در دستگاه لیزر تیتانیوم چگونه است ؟

فناوری به کار رفته در این دستگاه باعث بالا بردن کیفیت دستگاه و تمایل به خرید دستگاه لیزر تیتانیوم شده است به طوری که در حال حاضر هیچ دستگاهی در مقام بالاتری از این دستگاه قرار ندارد و برای افرادی که مشکل رنگ پوست تیره را داشتند و لیزر برای آن ها جوابگو نبود این تکنیک موثرترین روش خواهد بود. پس با هر تیپ پوستی که هستید تنها با چند جلسه لیزر تیتانیوم از شر موهای زائد خود خلاص شوید.

میتوان تعدادی از فناوری های استفاده شده در این دستگاه را نام  برد :

 • تولید امواج در فرکانس های مختلف
 • فناوری دیگر این دستگاه نقطه پرتوی بالای 4 سانتی می باشد
 • طول عمر بالای این دستگاه در مقایسه با دیگر دستگاه های لیزر مو

روش انجام لیزر با زبان ساده با دستگاه لیزر تیتانیوم ؟

میخواهم خیلی ساده برای شما بعد از خرید دستگاه لیزر تیتانیوم ، لیزر مو با دستگاه لیزر تیتانیوم را بازگو کنم ، خب در خب در شروع میتوان گفت که روش حذف موهای زائد با دستگاه تیتانیوم لیزر بسیار ساده و لذت بخش می باشد،البته لیزر تیتانیوم نی نی سایت هم بحث در موردش زیاد شده، در مورد درد لیزر شاید بپرسید شوخی نکنید درد لیزر مو قابل قیاس با لذت بردن اصلا نیست ، ولی من میگم اصلا دردناک نخواهد بود شما خیلی راحت بر روی تخت نعبیه شده دراز میکشید و از عینک محافظ هم برای رعایت مسائل امنیتی استفاده میکنید مابقی ماجرا را به این دستگاه هوشمند بسپاید.

سپس اپراتور یک ژل خنک بر روی ناحیه مورد نزده کشیده که رنگ ژل شفاف می باشد ، علت این کار حرکت راحت لیزر بر روی پوست می باشد ، سپس پزشک سر لیزر را مانند یک برس رنگ 10 تا 12 بار روی پوست مورد نظر حرکت می دهد انگار که پوست شما میخواهد رنگ آمیزی انجام دهد.

این انفجارهای کوچک انرژی را 10 بار در ثانیه بر روی ناحیه مورد شلیک میکند ، و به آرامی فولیکول های موی شما را گرم میکند ، البته شما کمی احساس گرما خواهید کرد اما سیستم خنک کننده مانع سوختگی پوست شما خواهد شد.

با اتمام کار تمامی فولیکول های موی شما از بین می رود و با یکی دو جلسه پوششی با موهای زائد خود خداحافظی خواهید کرد.

روند حذف موهای زائد

تعداد جلسات مورد نیاز برای ریشه کنی موهای زائد با دستگاه لیزر تیتانیوم

تنها چیزی که در افراد مختلف متفاوت است تعداد جلسات است معمولا موهای ضخیم با پوست تیره جلسات بیشتری نیاز دارند تا کاملا رفع شوند. دستگاه لیزر تیتانیوم ۲۰۲۲ را بدون محدودیت می توان بر روی قسمت های مختلف بدن به کار برد. بهترین دستگاهی که توانایی رفع موهای زائد زیر بغل، بیکینی، دست و پا، قفسه سینه، صورت و … در زنان و مردان را دارد قطعا لیزر تیتانیوم می باشد.

نداشتن درد هنگام انجام لیزر و بعد از آن

در طول درمان با این دستگاه به صورت مداوم از سیستم خنک کننده برای دفع حرارت استفاده می شود این سیستم باعث می شود تا فرد بعد از انجام لیزر دچار سوختگی و قرمزی نشود و درد حین لیزر را به میزان زیادی کاهش دهد. بسیاری از کلینک های زیبایی، یکی از دلائل بسیار مهم هنگام خرید دستگاه لیزر تیتانیوم کم بودن درد هنگام لیزر بر روی بیمار بیان می کنند.

داشتن سیستم خنک کننده:

لیزر titanium از تجهیزات فوق پیشرفته برخوردار است و دلیل معروفیت آن و خرید دستگاه لیزر تیتانیوم  بالا بودن سطح تکنولوژی به کار گرفته شده در آن است.

خنک نگه داشتن سطح پوست با استفاده از سیستم خنک کننده پیشرفته باعث کاهش درد و کاهش عوارض می شود و این تکنولوژی تنها در چند مدل از دستگاه های لیزر دیده می شود که بسیار مورد استقبال قرار گرفته شده است. دلیل مجهز شدن این دستگاه به این تکنولوژی عدم تغییر رنگ پوست بعد از لیزر می باشد. بیشتر دستگاه ها به دلیل حرارت لیزر پوست دچار سوختگی سطحی خواهد شد که تکرار این عارضه بعد از هر جلسه ممکن است باعث لک افتادن پوست و تغییر رنگ آن شود.

عملکرد دستگاه لیزر تیتانیوم را ببنید با خیال آسوده دستگاه لیزر تیتانیوم بخرید

به طور کلی هدف تمامی دستگاه های لیزر  مانند دستگاه لیزر پلاتینیوم حذف موهای زائد از طریق نابود ساختن ملانین مو می باشد. اما در این بین هر دستگاهی عملکردی جداگانه و منحصر به فرد دارد. دستگاه لیزر  تیتانیوم نیز از این قاعده مستثنی نیست و عملکرد آن با سایر دستگاه های لیزر متفاوت می باشد.

با توجه به اینکه سه طول موج در این دستگاه گنجانده شده است هنگام انجام فعالیت هر سه طول موج در یک نقطه از سطح پوست جمع می شود و پرتوی حاصل از آن، ریشه مو را هدف قرار می دهد و پس از آن از طریق باعث متلاشی شدن ملانین یا رنگدانه مو می شود. هر فولیکولی که توسط لیزر نابود شود قدرت رشد مجدد نخواهد داشت.

طول موج دستگاه های لیزر2022 چگونه است

در طول موج الکس هدف از بین بردن موهای روشن یا موهای تیره بر روی پوست روشن می باشد. لیزر الکساندرایت طول موجی برابر با ۷۵۵ نانومتر دارد و عمق نفوذ کم آن برای پوست های تیره کارایی ندارد.

در طول موج دایود پوست های نسبتا تیره هم تحت درمان قرار می گیرند این دستگاه برای پوست های تیره کاربرد دارد و با داشتن طول موج ۸۱۰ می تواند به عمق بیشتری از پوست نفوذ کند. شما با خرید دستگاه لیزر تیتانیوم با یک تیر سه هدف را خواهید زد سه طول موج در یک دستگاه !

راهنمای خرید دستگاه لیزر تیتانیوم

طول موج سوم یا همان اندیاگ

در طول موج سوم یا همان اندیاگ شاهد عمق نفوذ بیشتری هستیم اندیاگ با طول موج ۱۰۶۴ نانومتر ایده آل‌ترین روش برای از بین بردن موهای زائد پوست صورت و بدن می باشد.

این دستگاه کاملا رنگدانه فولیکول مو را تحت تاثیر قرار می دهد و برای پوست های خیلی تیره یا نواحی تیره گزینه مناسبی می باشد.

کار با دستگاه Titanium باید توسط اپراتورهای متخصص انجام شود تا طول موج ها و تنظیمات دستگاه دقیقا مطابق با پوست و موی افراد تنظیم شود.

در این دستگاه انتقال گرما به پوست با حرکت دادن سر لیزر انجام می شود انرژی لیزر در روی پوست به ملانین نفوذ می کند و باعث نابود کردن آن می شود. دلیل تکرار چندین جلسه ی لیزر این است که همه ی موها به یکباره و هماهنگ رشد نخواهند کرد برخی از موها در حالت استراحت هستند و برخی دیگر در وضعیت رشد قرار دارد.

لیزر تیتانیوم تنها بر روی موهای در حال رشد تاثیر می گذارد و هیچ گونه تاثیرگذاری بر روی موهای در حال استراحت ندارد. پس همین امروز به فکر خرید دستگاه لیزر تیتانیوم باشید .

جدول مقایسه ای دستگاه لیزر تیتانیوم با لیزر الکساندرایت و دستگاه های معروف دیگر

دستگاه لیزر تیتانیوم از حیث سیستم عملکرد و توانایی ها با دستگاه های دیگری از قبیل الکس دایود یا الکساندرایت، پلاتینیویم  متفاوت است.در ادامه با رسم جدول توانایی دستگاه های لیزر موهای زائد را برسی میکنیم تا هر پزشک و متخصصی بتواند این تمیز را برای انتخاب دستگاهی مدرن با قابلیت های متنوع را داشته باشد.

نام دستگاه های لیزر مودستگاه لیزر الکساندرایت (Alexandrite Laser)لیزر دایود (Diode Laser)دستگاه لیزر ان دی یاگ (ND-YAG Laser)دستگاه لیزر تیتانیوم (Titanium Laser)
طول موج 755 808 1064 ۷۵۵، ۸۱۰ و ۱۰۶۴
سرعت لیزر8.58.588.5
امنیت لیزر7.57.589
مناسب برای رنگ پوست1-2-31-2-3تمامی رنگ های پوستیتمامی رنگ های پوستی
درد لیزر6.55.57.55

سرعت اجرای لیزر چقدر اهمیت دارد !

قطعا و یقینا سرعت اجرای لیزر برای همه ی ما مهم است وقتی شما بتوانید در زمان کمی درمان را انتخاب دهید رضایت بیشتری خواهید داشت. در دستگاه لیزر تیتانیوم از هندپیس بزرگ استفاده شده است که باعث می شود محدوده زیادی از پوست را هدف قرار دهد و با هر بار شات زدن مقدار زیادی از موها را از بین ببرد.‌ پس در خرید دستگاه لیزر تیتانیوم تعجیل کنید و با ما در ارتباط باشید.

آیا دستگاه لیزر تیتانیوم بدون درد است ؟

مسئله دیگر درد حین انجام لیزر است که باعث دغدغه ی افراد برای انتخاب این فناوری شده است. اگر به شما بگوییم که برخلاف سایر دستگاه ها، لیزر تیتانیوم بدون درد است چه نظری دارید؟ قطعا این موضوع حس رضایت و اطمینان بیشتری در شما ایجاد خواهد کرد تا نسب به خرید دستگاه لیزر تیتانیوم اقدام کنید. کاهش درد در این لیزر به واسطه ی سیستم خنک کننده بسیار قوی می باشد و به صورت مداوم تا پایان لیزر وجود دارد که سبب خنک نگه داشتن پوست در نتیجه کاهش درد می شود.

صرفه اقتصادی جهت خرید و فروش دستگاه لیزر تیتانیوم

مورد بعدی صرفه اقتصادی است. اگر شما برای کلینیک خود بخواهید خدمات خود را برای تمام افراد با تیپ پوست های مختلف ارائه دهید لازم است که از انواع دستگاه ها با طول موج های مختلف استفاده کنید. از این رو با خرید دستگاه لیزر تیتانیوم می توانید سه فناوری را در یک دستگاه داشته باشید و به راحتی برای مقابله با موهای زائد در انواع پوست ها قدم بردارید.

قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم

مورد بعدی در خصوص قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم می باشد. قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم ۲۰۲۱ , 2022  و خدمات دهی با این دستگاه بالاست اما چون تعداد جلسات درمان کوتاه تر می شود پس تهیه آن صرفه اقتصادی خواهد داشت. ممکن است درمان با یک دستگاه معمولی به ۱۲ تا ۱۵ جلسه بینجامد و همچنین نتیجه دلخواه خود را نگیرید‌. اما در این دستگاه تنها با چند جلسه می توان به مسئله لیزر خاتمه داد و پوستی عاری از موی زائد را تجربه کرد.قیمت دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم را هم برسی کنید.

فروش دستگاه لیزر تیتانیوم

در مجموعه ما امکان فروش دستگاه لیزر تیتانیوم از دم چک مهیا است میتونید با کارشناسان ما در ارتباط باشد و به صورت اقساط بلند مدت و به صورت چکی دستگاه لیزر تیتانیوم 2022 را خریداری کنید.

آیا دستگاه لیزر تیتانیوم بدون درد است ؟

مسئله دیگر درد حین انجام لیزر است که باعث دغدغه ی افراد برای انتخاب این فناوری شده است. اگر به شما بگوییم که برخلاف سایر دستگاه ها، لیزر تیتانیوم بدون درد است چه نظری دارید؟ قطعا این موضوع حس رضایت و اطمینان بیشتری در شما ایجاد خواهد کرد تا نسب به خرید دستگاه لیزر تیتانیوم اقدام کنید. کاهش درد در این لیزر به واسطه ی سیستم خنک کننده بسیار قوی می باشد و به صورت مداوم تا پایان لیزر وجود دارد که سبب خنک نگه داشتن پوست در نتیجه کاهش درد می شود.

صرفه اقتصادی جهت خرید و فروش دستگاه لیزر تیتانیوم

مورد بعدی صرفه اقتصادی است. اگر شما برای کلینیک خود بخواهید خدمات خود را برای تمام افراد با تیپ پوست های مختلف ارائه دهید لازم است که از انواع دستگاه ها با طول موج های مختلف استفاده کنید. از این رو با خرید دستگاه لیزر تیتانیوم می توانید سه فناوری را در یک دستگاه داشته باشید و به راحتی برای مقابله با موهای زائد در انواع پوست ها قدم بردارید.

قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم

مورد بعدی در خصوص قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم می باشد. قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم ۲۰۲۱ , 2022  و خدمات دهی با این دستگاه بالاست اما چون تعداد جلسات درمان کوتاه تر می شود پس تهیه آن صرفه اقتصادی خواهد داشت. ممکن است درمان با یک دستگاه معمولی به ۱۲ تا ۱۵ جلسه بینجامد و همچنین نتیجه دلخواه خود را نگیرید‌. اما در این دستگاه تنها با چند جلسه می توان به مسئله لیزر خاتمه داد و پوستی عاری از موی زائد را تجربه کرد.قیمت دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم را هم برسی کنید.

فروش دستگاه لیزر تیتانیوم

در مجموعه ما امکان فروش دستگاه لیزر تیتانیوم از دم چک مهیا است میتونید با کارشناسان ما در ارتباط باشد و به صورت اقساط بلند مدت و به صورت چکی دستگاه لیزر تیتانیوم 2022 را خریداری کنید.

از چه شرکت دستگاه لیزر تیتانیوم 2023 بخریم ؟

شرکت طاهر تاج مادر که یک شرکت بین المللی در زمینه تجهیزات زیبایی بوده با نیروی متخصص و مجرب در محیطی تخصصی و زیر نظر دانشمندان این مرز و بوم اقدام به تولید انبوده دستگاه های لیزر مو نموده است و با خدمات پس از فروش 10 ساله و گارنتی 2 ساله محصولات خود و شعب متعدد فروش لیزر تیتانیوم یکی از بزرگترین مجموعه های فروش دستگاه لیزر تیتانیوم در ایران می باشد.

سوالات رایج در خصوص دستگاه لیزر تیتانیوم

دلایل محبوبیت دستگاه لیزر تیتانیوم در چیست ؟

میتوان به داشتن چیلر خنک کننده و سازگاری با انواع پوست ها و سه طول موج نرا نام برد.

امنیت این دستگاه چگونه است ؟

این دستگاه با تکنولوژی روز دنیا و دارا بودن کلیه تائیدیه های بین المللی ساخته شده است .در ایران تنها شرکتی است که از وزارت بهداشت مجوز دارد.

ایا هنگام کار با این دستگاه بیمار احساس درد می کند ؟

به لطف وجود سیستم چیلر خنک کننده بیمار هنگام استفاده احساس درد و سوزی نمی کند.