با خرید دستگاه لیزر تیتانیوم 2021 اصل و اورجینال چه امکاناتی در ددست پزشکان و کلینیک های زیبایی در اختیار خواهند داشت ؟

دستگاه لیزر تیتانیوم چیست و چه کاربری دارد؟ موی زائد همیشه چهره ی ناخوشایندی برای فرد و اطرافیان داشته است از این رو افراد راههای مختلفی را برای زدودن این موها امتحان می کنند. به طور کلی هر مویی که در نواحی غیر معمول بدن مانند صورت، پیشانی، پشت لب، چانه و گردن، بیکینی و زیر بغل، دست و پاها و … رشد کند در زمره موهای زائد قرار می گیرد و افراد از دیرباز تاکنون روش های سنتی و کلینیکی زیادی را برای از بین بردن آن ها امتحان کرده اند.

تا همین چند سال پیش از هر ده آرایشگاه ۹تای آن ها خدمات اپیلاسیون موی زائد را انجام می دادند. اما سلامت و بهداشت و رسیدن به نتیجه قطعی تر باعث منسوخ شدن این شیوه ها شد و زمینه را برای ورود فناوری لیزر مهیا کرد.

از زمان ورود لیزر به عرصه زیبایی دستگاه های مختلفی برای این کار طراحی شده اند که برخی از آن ها تنها توانایی لیزر یک تیپ پوستی را داشتند و این محدودیت در استفاده باعث می شد که تنها گروه خاصی از افراد به دنبال این تکنیک بروند. برای پایان دادن به این محدودیت و استفاده همگانی افراد از

فناوری رفع دائمی موهای زائد، دستگاه لیزر تیتانیوم طراحی و روانه بازار شد. طراحی این دستگاه به منزله ی پایانی برای تمامی محدودیت ها می باشد.

دلایل محبوبیت دستگاه لیزر تیتانیوم

با خرید دستگاه لیزر تیتانیوم که اتفاقا در زمره دستگاه های پیشرفته لیزر موهای زائد قرار دارد دلیل برتری این دستگاه گنجانده شدن سه طول موج قوی و کاربردی دستگاه لیزر الکس دایود و اندیاگ می باشد که امکان لیزر تمام طیف های پوستی را ممکن می کنند. با توجه به اینکه هر روز تکنولوژی در حوزه زیبایی و سلامت پیشرفت چشمگیری می کند از این رو طراحی دستگاه لیزر تیتانیوم با دو هندپیس مختلف دسترسی به تمام موهای زائد در قسمت های مختلف از بدن را امکان پذیر کرده است.

به کار بردن این سه طول موج هر کدام به منظور از بین بردن موهای یک قسمت از بدن می باشد. به طور مثال طول موج الکس پایین است و بیشتر برای موهای نازک پشت لب و صورت کاربرد دارد اما برای موهای معمولی تر مانند موی دست و پا از طول موج دایود استفاده می شود. برای نواحی تیره با موی ضخیم مانند بیکینی و زیر بغل از طول موج اندیاگ استفاده می شود که هر سه طول موج به طرز قابل توجهی باعث تضعیف و حذف موهای زائد می شوند.

مهمترین ویژگی ها ، مشخصه های شاخص دستگاه لیزر تیتانیوم

اما مهمترین ویژگی که با خرید دستگاه لیزر تیتانیوم که این دستگاه برخوردار بودن از قدرت شات بالا می باشد به طوری که با هر بار شات زدن قسمت زیادی از موهای زائد را هدف قرار می دهد و این مسئله مدت زمان لیزر را به حداقل میرساند و باعث می شود جلسات کمتری درمان ادامه داشته باشد.

فرآیند لیزر توسط دستگاه لیزر تیتانیوم، با گرم شدن پوست همراه است و این حرارت می تواند باعث سوختگی پوست شود. برای رفع این مشکل در لیزر تیتانیوم تدابیر مهم اندیشیده شده است و به کار بردن سیستم خنک کننده پیشرفته در این دستگاه باعث جلوگیری از گرم شدن پوست می شود و تا حد زیادی درد را کاهش می دهد.

فناوری به کار رفته در این دستگاه باعث بالا بردن کیفیت دستگاه شده است به طوری که در حال حاضر هیچ دستگاهی در مقام بالاتری از این دستگاه قرار ندارد و برای افرادی که مشکل رنگ پوست تیره را داشتند و لیزر برای آن ها جوابگو نبود این تکنیک موثرترین روش خواهد بود. پس با هر تیپ پوستی که هستید تنها با چند جلسه لیزر تیتانیوم از شر موهای زائد خود خلاص شوید.

مشخصاات لیزر تیتانیوم

مزایای عمده دستگاه لیزر تیتانیوم 2021

قطعا یکی از دلایل عمده ای که باعث می شود که به سمت خرید و فروش دستگاه لیزر تیتانیوم برویم این هست ک ه افراد به استفاده و خرید  از دستگاه لیزر تیتانیوم روی بیاورند داشتن مزایای بیشمار است.

ویژگی هایی که در این دستگاه گنجانده شده است خاص هستند و همین ویژگی ها به عنوان وجه تمایز آن محسوب می شود شاید شما هم به عنوان یک متقاضی انجام خدمات لیزر و یا یک متقاضی خرید لیزر تمایل داشته باشید که با برترین مزایای این دستگاه آشنا شوید .

سپس برای خرید یا انجام لیزر اقدام کنید. به طور کلی قابلیت ها و ویژگی های یک دستگاه دلیل برتری آن محسوب می شود مثلا لیزر تیتانیوم با دارا بودن سه طول موج ترکیبی، نداشتن مواد مصرفی خاص، مناسب بودن برای تیپ های پوستی ۱ تا ۶، صفحه نمایش بزرگ و … توانسته است نظر بازار را به خود جلب کند. در زیر چند نمونه از مزایای این دستگاه را عنوان خواهیم کرد.

مناسب بودن لیزر برای انواع طیف پوستی

همانطور که در تعریف دستگاه عنوان کردیم وجود سه طول موج الکس، دایود و اندیاگ باعث شده تا بتوان انواع پوست های مختلف را از روشن تا تیره لیزر کرد و محدودیتی برای استفاده خانم ها و آقایان نخواهد داشت. اپراتورهای دستگاه در وهله اول جنس پوست و مو را بررسی می کند و بر اساس آن از یک طول موج اختصاصی استفاده می کنند.

مشخصات تیتانیوم لیزر

تنها چیزی که در افراد مختلف متفاوت است تعداد جلسات است معمولا موهای ضخیم با پوست تیره جلسات بیشتری نیاز دارند تا کاملا رفع شوند. دستگاه لیزر تیتانیوم را بدون محدودیت می توان بر روی قسمت های مختلف بدن به کار برد. بهترین دستگاهی که توانایی رفع موهای زائد زیر بغل، بیکینی، دست و پا، قفسه سینه، صورت و … در زنان و مردان را دارد قطعا لیزر تیتانیوم می باشد.

نداشتن درد هنگام انجام لیزر و بعد از آن

در طول درمان با این دستگاه به صورت مداوم از سیستم خنک کننده برای دفع حرارت استفاده می شود این سیستم باعث می شود تا فرد بعد از انجام لیزر دچار سوختگی و قرمزی نشود و درد حین لیزر را به میزان زیادی کاهش دهد. داشتن سیستم خنک کننده: لیزر titanium از تجهیزات فوق پیشرفته برخوردار است و دلیل معروفیت آن بالا بودن سطح تکنولوژی به کار گرفته شده در آن است.

خنک نگه داشتن سطح پوست با استفاده از سیستم خنک کننده پیشرفته باعث کاهش درد و کاهش عوارض می شود و این تکنولوژی تنها در چند مدل از دستگاه های لیزر دیده می شود که بسیار مورد استقبال قرار گرفته شده است. دلیل مجهز شدن این دستگاه به این تکنولوژی عدم تغییر رنگ پوست بعد از لیزر می باشد. بیشتر دستگاه ها به دلیل حرارت لیزر پوست دچار سوختگی سطحی خواهد شد که تکرار این عارضه بعد از هر جلسه ممکن است باعث لک افتادن پوست و تغییر رنگ آن شود.

عملکرد دستگاه لیزر تیتانیوم را ببنید با خیال آسوده دستگاه لیزر تیتانیوم بخرید

به طور کلی هدف تمامی دستگاه های لیزر  مانند دستگاه لیزر پلاتینیوم حذف موهای زائد از طریق نابود ساختن ملانین مو می باشد. اما در این بین هر دستگاهی عملکردی جداگانه و منحصر به فرد دارد. دستگاه لیزر تیتانیوم نیز از این قاعده مستثنی نیست و عملکرد آن با سایر دستگاه های لیزر متفاوت می باشد.

با توجه به اینکه سه طول موج در این دستگاه گنجانده شده است هنگام انجام فعالیت هر سه طول موج در یک نقطه از سطح پوست جمع می شود و پرتوی حاصل از آن، ریشه مو را هدف قرار می دهد و پس از آن از طریق باعث متلاشی شدن ملانین یا رنگدانه مو می شود. هر فولیکولی که توسط لیزر نابود شود قدرت رشد مجدد نخواهد داشت.

طول موج دستگاه های لیزر

در طول موج الکس هدف از بین بردن موهای روشن یا موهای تیره بر روی پوست روشن می باشد. لیزر الکساندرایت طول موجی برابر با ۷۵۵ نانومتر دارد و عمق نفوذ کم آن برای پوست های تیره کارایی ندارد.

در طول موج دایود پوست های نسبتا تیره هم تحت درمان قرار می گیرند این دستگاه برای پوست های تیره کاربرد دارد و با داشتن طول موج ۸۱۰ می تواند به عمق بیشتری از پوست نفوذ کند.

راهنمای خرید دستگاه لیزر تیتانیوم

طول موج سوم یا همان اندیاگ

در طول موج سوم یا همان اندیاگ شاهد عمق نفوذ بیشتری هستیم اندیاگ با طول موج ۱۰۶۴ نانومتر ایده آل‌ترین روش برای از بین بردن موهای زائد پوست صورت و بدن می باشد.

این دستگاه کاملا رنگدانه فولیکول مو را تحت تاثیر قرار می دهد و برای پوست های خیلی تیره یا نواحی تیره گزینه مناسبی می باشد.

کار با دستگاه Titanium باید توسط اپراتورهای متخصص انجام شود تا طول موج ها و تنظیمات دستگاه دقیقا مطابق با پوست و موی افراد تنظیم شود.

در این دستگاه انتقال گرما به پوست با حرکت دادن سر لیزر انجام می شود انرژی لیزر در روی پوست به ملانین نفوذ می کند و باعث نابود کردن آن می شود. دلیل تکرار چندین جلسه ی لیزر این است که همه ی موها به یکباره و هماهنگ رشد نخواهند کرد برخی از موها در حالت استراحت هستند و برخی دیگر در وضعیت رشد قرار دارد.

لیزر تیتانیوم تنها بر روی موهای در حال رشد تاثیر می گذارد و هیچ گونه تاثیرگذاری بر روی موهای در حال استراحت ندارد.

مقایسه دستگاه لیزر تیتانیوم با سایر دستگاه های موجود در بازار

دستگاه لیزر تیتانیوم از حیث عملکرد و قابلیت ها با دستگاه های دیگری از قبیل الکس دایود یا الکساندرایت متفاوت است. بیشتر دستگاه ها تنها برای یک تا دو تیپ پوستی جوابگو هستند اگر به بررسی دستگاه لیزر الکساندرایت بپردازیم خواهیم دید که این دستگاه فقط بر روی پوست های روشن با موی تیره کاربرد دارد و عملا برای سایر پوست ها بی نتیجه خواهد بود.

اما دستگاه Titanium با برخوردار بودن از سه طول موج لیزر ترکیبی قادر به لیزر موهای زائد بر روی انواع تیپ های پوستی و انواع موها را دارد. افرادی که دچار آفتاب سوختگی شده اند و یا پوستی برنزه دارند می توانند بدون هیچ گونه نگرانی از لیزر تیتانیوم استفاده کنند، این قابلیت خیلی مهم است و انتخاب دستگاه نامناسب چیزی جز صرف هزینه های گزاف نیست پس اگر بدون توجه به رنگ پوست از دستگاه نامناسب استفاده کنید تغییری در کاهش و حذف موها نخواهد داشت.

سرعت اجرای لیزر

قطعا سرعت اجرای لیزر برای همه ی ما مهم است وقتی شما بتوانید در زمان کمی درمان را انتخاب دهید رضایت بیشتری خواهید داشت. در دستگاه لیزر تیتانیوم از هندپیس بزرگ استفاده شده است که باعث می شود محدوده زیادی از پوست را هدف قرار دهد و با هر بار شات زدن مقدار زیادی از موها را از بین ببرد.‌

مسئله دیگر درد حین انجام لیزر است که باعث دغدغه ی افراد برای انتخاب این فناوری شده است. اگر به شما بگوییم که برخلاف سایر دستگاه ها، لیزر تیتانیوم بدون درد است چه نظری دارید؟ قطعا این موضوع حس رضایت و اطمینان بیشتری در شما ایجاد خواهد کرد. کاهش درد در این لیزر به واسطه ی سیستم خنک کننده بسیار قوی می باشد و به صورت مداوم تا پایان لیزر وجود دارد که سبب خنک نگه داشتن پوست در نتیجه کاهش درد می شود.

صرفه اقتصادی جهت خرید و فروش دستگاه لیزر تیتانیوم

مورد بعدی صرفه اقتصادی است. اگر شما برای کلینیک خود بخواهید خدمات خود را برای تمام افراد با تیپ پوست های مختلف ارائه دهید لازم است که از انواع دستگاه ها با طول موج های مختلف استفاده کنید. از این رو با خرید دستگاه تیتانیوم می توانید سه فناوری را در یک دستگاه داشته باشید و به راحتی برای مقابله با موهای زائد در انواع پوست ها قدم بردارید.

قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم

مورد بعدی در خصوص قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم می باشد. قیمت خرید و خدمات دهی با این دستگاه بالاست اما چون تعداد جلسات درمان کوتاه تر می شود پس تهیه آن صرفه اقتصادی خواهد داشت. ممکن است درمان با یک دستگاه معمولی به ۱۲ تا ۱۵ جلسه بینجامد و همچنین نتیجه دلخواه خود را نگیرید‌. اما در این دستگاه تنها با چند جلسه می توان به مسئله لیزر خاتمه داد و پوستی عاری از موی زائد را تجربه کرد.

فروش دستگاه لیزر تیتانیوم

در مجموعه ما امکان فروش دستگاه لیزر تیتانیوم از دم چک مهیا است میتونید با کارشناسان ما در ارتباط باشد و به صورت اقساط بلند مدت و به صورت چکی دستگاه لیزر تیتانیوم 2021 را خریداری کنید.

سوالات رایج در خصوص دستگاه لیزر تیتانیوم

دلایل محبوبیت دستگاه لیزر تیتانیوم در چیست ؟

میتوان به داشتن چیلر خنک کننده و سازگاری با انواع پوست ها و سه طول موج نرا نام برد.

امنیت این دستگاه چگونه است ؟

این دستگاه با تکنولوژی روز دنیا و دارا بودن کلیه تائیدیه های بین المللی ساخته شده است .در ایران تنها شرکتی است که از وزارت بهداشت مجوز دارد.

ایا هنگام کار با این دستگاه بیمار احساس درد می کند ؟

به لطف وجود سیستم چیلر خنک کننده بیمار هنگام استفاده احساس درد و سوزی نمی کند.