دسته‌بندی نشده

آموزش کار کردن با دستگاه الکساندرایت | نحوه استفاده و کار کردن با دستگاه الکساندرایت چگونه است؟

آموزش کار کردن با دستگاه الکساندرایت

زمان مطالعه: ۵ دقیقه

آموزش کار کردن با دستگاه الکساندرایت

آموزش کار کردن با دستگاه الکساندرایت را در این مقاله می خواهیم برای شما عزیزان تشریح کنیم و از نحوه استفاده و چگونگی راه اندازی و این که چگونه حداکثر استفاده را از این دستگاه بتوانیم ببریم، که برای بیمار مفید و موثر واقع گردد.

برای این که ما بتوانیم از دستگاه لیزر الکساندرایت استفاده بهینه و مطلوب را بکنیم باید حتماً یک شناخت کلی از این دستگاه داشته باشیم و در ادامه نیز باید بدانیم این دستگاه برای چه نوع پوستی مناسب است و پاسخگوی چه نوع پوست و یا مویی می باشد.

اپراتورهای دستگاه لیزر حتماً باید در آموزشگاه های معتبر که در این زمینه هنرجو می پذیرند شرکت کرده و مدرک لازم و قبولی در این شاخه از علوم زیبایی را کسب نمایند.

برای استفاده از این نوع دستگاه ها به خاطر سر و کار داشتن با سلامت افراد و حساسیت زیاد در این مورد حتماً نیاز به شرکت در کلاس های تئوری و عملی که در این رابطه برگزار می شود و اخذ مدرک ها و مجوزهای لازم و مورد نیاز در این رشته را به قبول شدگان خواهند داد و از آن به بعد هنرجو تبدیل به اپراتور حرفه ای این دستگاه ها خواهند شد.

آموزش کار کردن با دستگاه الکساندرایت

چه نوع آموزشی برای یادگیری برای کار کردن با دستگاه الکساندرایت نیاز است؟

آموزش هایی که نیاز است هنرجو ببیند مربوط می شود به شناخت از پوست و مو، شناخت از عوارض و معایب و یا محاسن دستگاه که لازمه داشتن آگاهی هنرجو می باشد، شناخت هنرجو از جنس مو و رنگ آن که می خواهد با این دستگاه لیزر شود، شناخت از عملکرد سخت افزاری و همچنین از صفحه دیجیتال و یا کلید های آنالوگ دستگاه، آشنایی با قسمت های مختلف دستگاه از جمله استفاده از هندپیس ها و سیستم هوای سرد دستگاه که لازمه کار می باشد و آموزش میزان زمان نگاه داشت هندپیس بر روی پوست بیمار و حداکثر و حداقل زمان هایی که برای هر رنگ مو و پوست نیاز است که هم باعث از بین رفتن موهای زائد شود و هم به پوست آسیب نرسد.

این مواردی است که هنرجو در دوره های تئوری و عملی باید بیاموزد و با آسیب ها و عوارضی که این دستگاه ها می تواند داشته باشد آشنا شده و آن را در حین کار رعایت نموده که به زیباجو آسیبی نرسد و در نهایت در امتحانات پایان کلاس ها نیز شرکت کرده و در صورت قبولی مدرک خود را از سازمان فنی حرفه ای کشور می تواند اخذ نماید.

آیا دستگاه الکساندرایت برای اپراتور ضرر دارد؟

بعضی افراد گمان می کنند کار کردن با دستگاه لیزر ضرر دارد و به همین علت وسواس زیادی دارند و ترسی در این زمینه همیشه در فکرشان است که کار کردن زیاد و استفاده هر روز از دستگاه لیزر الکسانداریت ضرری متوجه بدن فرد اپراتور و یا کسانی که مدام درگیری استفاده برای درمان بیماران خود هستند برایشان دارد.

به جرئت می توان گفت که نه تنها این دستگاه، بلکه دستگاه های مشابه این دستگاه که کارکرد و عملکرد مشابهی دارند هیچ گونه عوارض و یا حالت تهاجمی ندارند و فرقی نمی کند که بیمار باشی یا اپراتور و یا اینکه یک ساعت بر روی بدن شخصی مورد استفاده کار کند.

اگر استفاده کننده از این دستگاه یک اپراتور باشد که هر ساعت و یا هر روز به صورت مداوم درگیر کارکردن با این دستگاه و یا دستگاه لیزر پلاتینیوم باشد، هیچ فرقی ندارد و هیچ آسیبی به هیچ کسی وارد نمی کند.

این دستگاه تمامی تست های ضروری و استاندارد و غیر تهاجمی را پشت سر گذاشته و از استانداردهای بین المللی غذا و دارو در آمریکا نیز برخوردار است و هیچ گونه عارضه ای نه برای بیمار و نه برای اپراتور ندارد.

آموزش کار کردن با دستگاه الکساندرایت

آیا برای کسانی که دوره آموزشی کار با دستگاه الکساندرایت را می بینند بازار کار وجود دارد؟

کسانی که آموزش کار کردن با دستگاه الکساندرایت را می بینند بازار کار خوبی پیش روی آنها است و در زمینه لیزر موهای زائد می توانند به درآمد بالایی دست یابند.

در ابتدا لازمه هر چیز و یا هر کاری علاقه و استعداد در آن کار می باشد که می تواند در موفقیت فرد نقش مهمی داشته باشد کسانی موفق می شوند اپراتور خوبی باشند که در ابتدا یک علاقه ای در این زمینه داشته و یک استعداد درونی نیز داشته باشند که لازمه هر کاری است.

در مرحله بعد نیاز به آموزش در زمینه مورد علاقه می باشد که در این جا بحث ما آموزش برای کار با دستگاه الکساندرایت است که در کلینیک ها و مراکز و سالن های زیبایی از آن استفاده می شود و بسیار پر سود و درآمد خوبی نصیب فرد متخصص و کار بلد در این زمینه می نماید.

امروزه کسانی که برای لیزر موهای زائد خود مراجعه به این گونه مراکز داشته اند به مرور در حال گسترش و زیاد شدن می باشد و افراد زیادی خواهان لیزر کردن هستند.

این کار به علت اینکه جواب خوبی در رفع موهای زائد داده است مشتریان زیادی را جذب خود کرده و در حال همه گیر شدن است پس این اطمینان خاطر وجود دارد که کسانی که در این زمینه آموزش دیده و به دنبال این حرفه رفته اند در آینده نزدیک از درآمد خوبی برخوردار شوند.

آیا تفاوتی بین دوره آموزشی دستگاه الکساندرایت با دیگر دستگاه های مشابه وجود دارد؟

اصولاٌ به علت این که کارکرد و عملکرد دستگاه های لیزر مو تقریباً در یک رنج کاری می باشند و با یک روش و اصول کار می کنند معمولاً تفاوتی در این زمینه وجود ندارد و اگر دوره آموزشی برای مثلاً دستگاه الکساندرایت را دیده باشید آموزش دستگاه لیزر تیتانیوم نیز بر همین منوال کار می کند.

احتمال این که یک مقداری جزئی تفاوت هایی در زمینه کارکرد وجود داشته باشد دور از ذهن نیست، ولی در کل همگی این دستگاه کاربری و کارکردی یکسان و مشابه دارند.

البته طریقه کار در هنگام خرید دستگاه لیزر مو ، درون کارتن و بسته بندی آن یک دفترچه آموزشی وجود دارد و موقع خرید و نصب دستگاه معمولاً اگر از نمایندگی و یا از جاهای معتبر، این دستگاه را خریداری کرده باشید، نفر آگاه و مسلط به این دستگاه که نماینده آن شرکت محسوب می شود در محلی که قرار است از این دستگاه استفاده شود حاضر شده و تمامی آموزش ها و طریقه استفاده را در کنار دفترچه موجود، در این زمینه به شما راهنمایی داده خواهد شد.

اطلاعات بیشتر  دستگاه کویتیشن لیپولکس (LIPOLEX) (قیمت،مشخصات،مزایا و معایب)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا